Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, hogy a fiúbarátom eltávolodott tőlem, próbál kerülni mindenféle indok nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban voltunk, de most hirtelen megváltozott. Mintha kerülne. 16 évesek vagyunk, és osztálytársak. Nekem van barátom fél éve, neki most nincs barátnője. Mi a véleményetek?
2010. márc. 28. 19:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egy ideje én is vonzódom hozzá... Lehet észrevette, és most le akar koptatni? Nem nyomulok rá meg semmi, hiszen van barátom..
2010. márc. 28. 19:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért nem kérdezed meg tőle?
2010. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!