Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a barátomat, de nem tudom hogyan szakíthatnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, rendes srác. Én 18 vagyok, ő 26. Szeret engem, ezt érzem is. Érzelmes, okos, figyelmes, és régebben én is szerettem, de most már kezd idegesíteni. Túl sokat beszél a családjáról, nem érzem úgy, hogy igazán eltudna tőlük szakadni felnőtt létére. Azért egyedül lakik és a mindennapokban nem szorul a segítségükre, de engem zavar, ha erről beszél. Nem érzem úgy, hogy elég férfias lenne. Sokszor zavar a túlzott szentimentalitása. A szexet se tudom vele élvezni. Hamar elmegy és utána mindig azon sír, hogy milyen béna. Szakítanék vele, mert ez nem visz előre. Mégse merem megtenni. Mindig kijelenti, hogy én vagyok az élete értelme, csak miattam boldog, nélkülem nincs önbizalma(ez igaz is, ez is zavar). Másrészt úgy érzem túl sokat költött rám eddig, ha elhagynám, akkor az olyan lenne most mintha jól lelejmoltam volna. Annyira tanácstalan vagyok.
2016. jan. 29. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálatból ne maradj vele. Kíméletesen, de rövidesen szakíts vele. Úgy hogy minél kissebb sebet üss rajta.

Ha viszont maradnál vele, segíts neki! Dicsérd gyakran, figyelj rá. Ne add jelét kielégületlenségednek. Ne engedd, hogy belesüllyedjen az önsajnálatba. Ezek mind hozzájárulnak egy lehúzó spirál kialakulásához. Akárhogy is döntesz, ne halogasd sokat.

2016. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm h feltetted a kérdést...hasonlón gondolkoztam most én is :( Csatlakozom hozzád, és várom az "ötleteket"...
2016. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Beteg egy allat vagy te :) Csak mond meg neki, minel gyorsabban. Persze rossz lesz neki eloszor, de legalabb nem pazarlod tovabb az idejet es talalhat maganak normalis not.
2016. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!