Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A temérdek párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A temérdek párkapcsolati alázás, átverés után hetek öta az öngyilkosságon jár az eszem. Veletek is volt ilyesmi?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Önjelölt lelkisegélyszolgálatosok kíméljenek, ha segítség kell, szólok.


2016. jan. 29. 22:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sose értettem hogy másnak miert nincs felelősségtudata, hogy eszébe jusson hogy nem csak a sajat komfortjal jatszik hanem emberelettel is...
2016. jan. 29. 22:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább basszál be, vagy szívj be, nyomj be valami zenét aztán menj el haverokkal valamerre. Engem is ez mentett meg. Vannak még a világon jófej értelmes emberek szerencsére :)
2016. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha temérdek alázás átverés ért, ahogy írod ott már benned is van hiba bőven....

("ha valakit 4-edszer harap meg a kutya, ott már nem a kutya a hibás").

Visszatérve a kérdésedre utoljára tinikoromban volt ilyen, mikor senkinek nem kellettem, de nem vettem észre hogy én árasztok magamból rossz energiákat. Akkor kapcsoltam, mikor már a buszon is elhúzódtak mellőlem az emberek. Akkor rájöttem, hogy változtatnom kell.

2016. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy minden téren beütött a sz.r és elmondtam barátomnak, hogy én ezt így most legszívesebben feladnám. Erre közölte velem, hogy vannak akiknek sokkal komolyabbak a problémái és, hogy kb. minek mondtam el neki. Úgy éreztem lök rajtam még egyet és 1-2 óráig utána tényleg úgy éreztem, hogy most jó érzéssel töltene el ha megtenném de győzött a kíváncsiságom a mi lehetne még velem az életben ha nem teszem. Soha többé nem fog ilyen előfordulni még egyszer velem. Ez 1 hónapja történt a 22. születésnapomon.
2016. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kioktatni szeretnélek,de hidd el nekem,nem éri meg megtenni senkiért sem.Voltam olyan helyzetben,nagyon sokszor amikor én is ezen gondolkoztam és hogy mit hogyan tegyek.

Csak nálam még párkapcsolat sem jött össze soha a mai napig sem,de tényleg semmi az égvilágon.Apám alkoholista részeg 20 éve legalább,kisebb korunkban volt hogy megütött minket is,Anyut is,félelemben tartott.Barátaim sosem voltak igaziak,csak néhány álszent,aki azt mondta,aztán mikor nem kellett nekik a segítségem,le is léptek és nem érdekeltem őket többé.

A suliban mindenki szerint én voltam a nyomorék,meg a kocka stb.,mindennap ezt hallgattam,plusz egész nap szórakoztak velem középiskolában.

Itthon apám csinálta a balhékat,sőt a mai napig ez van sajnos(csak már pár éve erősebb és nagyobb vagyok nála nagyjából,így nem bánt senkit már).

Szóval senki nem törődött velem,saját magamnak kellett mindent kitalálnom,sőt a mai napig így van nagyjából.

Aztán ez így folytatódott sokáig,egészen 3-4 évvel ezelőttig kb.,aztán jelentkeztem az egyetemre,felvettek,és onnantól megváltozott bennem minden ilyen érzés.Hidd el,akkoriban nap mint nap ezeken gondolkoztam én is,mint amin te most.

De nem éri meg,mert akik ismernek és szeretnek,főleg a családod,ha másért nem,értük kell harcolnod és bíznod. Én konkrétan erre tettem fel az életem akkor,amikor eldöntöttem,hogy változtatok.És én tartom a szavam,mai napig itt vagyok,és azért küzdök,hogy a családomnak minél jobb legyen.Ezt tettem ki életcélnak,és ez is a mai napig.

Ja a másik,hogy senkiért nem éri meg megtenni,gondolj bele,aki miatt ezt tennéd,valószínűleg nem is érdekli már,hogy mi van veled,stb.

És azzal tulajdonképpen csak neki tennél jót,és persze eggyel kevesebb ember lenne,ami nem túl jó ráadásul.

A másik kérdésre még visszatérve,a nők még csak esélyt sem adtak soha életemben,egy randiig nem tudtam soha eljutni.És tőlük is egész életemben ez jött: visszautasítás,kinevetés,megalázás...

Elnézést a hosszú válaszért,de hátha sikerült valamit segítenem a saját sztorimmal.

2016. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem is.Nagyon mélyérzésű vagyok és azt hittem,hogy nem tudom kiheverni a szakítást.Aztán megfogadtam,hogy inkább kivárom,hogy mi fog még következni.Később megismertem életem szerelmét.Még nem teljesen értem el a célom,de az ad erőt,hogy tudom,hogy sikerülni fog.
2016. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem nem párkapcsolattal van gondom ugyan, hanem a saját családommal. Én mondjuk a sok képmutatás, hazugság, álszentség, és színjáték közepette ugyan gondoltam rá, hogy milyen lenne megölni magam, de igazából ebben anyám a kompetens személy, úgyhogy az némiképp kijózanított. Mondjuk nem tudom, talán ha felajánlanám neki, hogy együtt csináljuk akkor lehet ő sem dobálózna ezzel a dologgal... hmmmm.


Mindenesetre, sajnálom hogy így alakult az életed. Egy kis fájdalomcsillapítónak zenét tudok felajánlani:


https://www.youtube.com/watch?v=Lkedfkv5G4Y

https://www.youtube.com/watch?v=sUeAn1uaOFk

https://www.youtube.com/watch?v=KI5xL_hau-Y

https://www.youtube.com/watch?v=CUF-7b8CcgE


Ez pedig a kedvenc szakítós dalom, ha egyszer bekövetkezik, akkor ezt fogom napokig énekelni:

https://www.youtube.com/watch?v=AopIr7T-Zq4

2016. jan. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!