Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van az leírva, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az leírva, hogy csak a nő moshat?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén mosok, hétfőre ott vannak összehajtogatva a ruhái. Pénteken elutaztam a nővéremhez, ő itthon maradt, és csak ma este értem haza. És amint átléptem a küszöböt, jól lecseszett, hogy hogy képzeltem, hogy elmegyek itthonról úgy, hogy itt hagyom a mosatlant, mert így már nem fog megszáradni hétfőre a munkaruhája. Mondtam neki, ha annyira fontos, akkor ő is ki tudta volna mosni. És még ő volt fölháborodva, hogy miért nem mostam ki pénteken, mielőtt elmentem. És akkor fogtam magam, és este fél 9-kor beraktam egy mosást a ruháival, mondom most boldog vagy? És azt mondta, már úgyis mindegy, úgyse fog megszáradni hétfőig.

Szerintetek kinek volt igaza?


2016. jan. 30. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Hát nézd, ha eddig nem csinálta meg soha, akkor nyilván elvárhatta, hogy akkor most is te csináld meg.

Meg kellene beszélni ezt és nem veszekedni folyamatosan. Szólhattál volna te is, hogy rakjon be egy adaggal. Ő is lehetett volna legalább annyira független, hogy ezt megtudja csinálni. Viszont, ha eddig mindent a segge alá toltál, akkor ne várj csodát.

2016. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Szánalmas vagy, hogy ez kérdés számodra...házi szolga.
2016. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A francokat, ez a pasi életképtelen ember. Én hányszor mostam már saját magamra? Ráadásul, ha munkaruhája van, nem lehet hülye a mosógép elindításához sem. Provokáció volt tőle.
2016. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Születéskor aláírt terms and conditions 76. Oldala kisbetűs rész. Te is aláírtad, elolvastad rendesen?
2016. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
18%

Attól függ, mire szoktattad. Ha ez a te asztalod otthon, és ő sose mos, akkor úgy is fogja fel, hogy erről neked kell gondoskodnod. Mielőtt felhúzzátok magatokat inkább meg kéne beszélni, hogy ő is nyugodtan moshat. Sőt valakinek tök bonyolult a mosás (láttam ilyet is), ezért elmagyarázhatod neki a módot és megbeszélhetitek, hogy máskor, ha te nem vagy, akkor ő is kezelheti, nem eszei meg.

Egyikőtöknek sincs igaza!

2016. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na tudod..mosson neki az anyja, ha ennyire életképtelen..

Pff..ért valamihez egyáltalán?

Tudod, ki élne együtt egy ilyen igénytelennel.

21. század..ébresztő!!!

2016. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Blade Bone ***** válasza:
84%
Huh, hát nekem ezt fura olvasni, mivel mindent megcsinálok és nem is hagynám, hogy a párom az én cuccaimat mossa, nem az anyám.. De másik oldalról nézve is elég buta a barátod, mert problémamegoldásból evvel megbukott, és kicsit olyan, mintha észre sem vette volna, hogy nem vagy otthon, mivel két teljes napja is lett volna hogy gépbe dobja a koszos ruháit.. Elég szánalmas, hogy még ő volt felháborodva!
2016. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 meow26 válasza:
100%
Nem raktam volna be, azt mondtam volna, hogy ha tiszta ruhában akar menni, legközelebb maga mossa ki, mert a megnyilvánulása után én biztos nem fogom kimosni.
2016. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úristen xxdd Egy igazi kretén a pasid. Én ma elmentem dolgozni, és mire hazaértem, csillogott a lakás, pedig nem is kértem meg egyáltalán a barátomat, hogy rakjon rendbe bármit is. De ha kértem volna, mosást is tett volna be simán.
2016. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem...az én párom sem mos soha, de ha elutazom valahová és nem talál valamit, akkor felhív és rákérdez, hogy "szívem ez meg az hol van?" és akkor elmondom, hogy ezt itt meg ott keresd...ha úgy van hát betesz egy mosást, nem fog kétségbeesni...

De amúgy ha te vagy az, aki ezeket a dolgokat szokta kézben tartani, akkor nyilván rosszul esik neki, hogy te ezt most elfelejtetted...de hibázni emberi dolog... ha ő pl. felhív és időben rákérdez, és kiderül, hogy mi történt, betehette volna a mosást és még meg is száradt volna...figyelmetlenek voltatok és nem kommunikáltátok le időben...ennyi! Van ilyen...ne veszekedjetek rajta...:)

2016. jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!