Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van az leírva, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az leírva, hogy csak a nő moshat?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén mosok, hétfőre ott vannak összehajtogatva a ruhái. Pénteken elutaztam a nővéremhez, ő itthon maradt, és csak ma este értem haza. És amint átléptem a küszöböt, jól lecseszett, hogy hogy képzeltem, hogy elmegyek itthonról úgy, hogy itt hagyom a mosatlant, mert így már nem fog megszáradni hétfőre a munkaruhája. Mondtam neki, ha annyira fontos, akkor ő is ki tudta volna mosni. És még ő volt fölháborodva, hogy miért nem mostam ki pénteken, mielőtt elmentem. És akkor fogtam magam, és este fél 9-kor beraktam egy mosást a ruháival, mondom most boldog vagy? És azt mondta, már úgyis mindegy, úgyse fog megszáradni hétfőig.

Szerintetek kinek volt igaza?


2016. jan. 30. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szakítottam volna az exemmel rám is ez várt volna. Azt mondta olyan nőt akar, aki mindenben kiszolgálja. Talált egy másik balekot. :D
2016. jan. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"És akkor fogtam magam, és este fél 9-kor beraktam egy mosást a ruháival" - hiba volt.

Ez egy teljesen torz élet, teljesen torz 'férfi'.

Bocs, de ha téged elüt a busza, akkor a temetésedre is koszos ingben fog elmenni? Vagy addig éhen is hal?

2016. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a köztudatból, a szüleitől, esetleg a bátortalanságodból vehette, hogy ez a te dolgod.


én általában a mosást vállaltam, de teregetni már nem szeretek. azt volt, hogy együtt csináltuk. és kaptam cserébe mosogatást.


az egész más, ha nem megegyezéses, hanem nő dolga-alapon megy.


engem még attól is kiráz a hideg, ha valaki úgy fogalmaz, hogy a férfi segít a nőnek. nem a nőnek csinálja, hanem kettejüknek.


talán inkább a nő segít a férfinak, amikor ebédet csomagol neki.


itt most olyan kapcsolatokról beszélek, ahol nincs gyerek, és mindenki dolgozik. a többibe nem mennék bele, még nem próbáltam.

2016. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hol van az leírva hogy nem mondhatod ki hogy vége?!
2016. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az első ilyen megnyilvánulása után ment volna a levesbe. Én úgy gondolom ha mindkét fél dolgozik a háztartás közös munka. De még ha alapjáraton ezt te szoktad csinálni akkor is orbitális barom a kedves párod ha 2 nap alatt nem esik le neki, hogy ki kéne mosni egy ruhát ha hétfőn viselni akarja. Ez kb 13 éves szint. Anyukája vagy, vagy a párja? El kéne döntened, megfelel-e neked a cseléd szerep mert láthatóan nem néz többe.
2016. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az általad kialakított szokásrendben.


Ha minden hétvégén kimosol és összehajtogatsz neki, naná hogy elvárja, hogy csináld meg. Ő is úgy rendezi az életét, hogy nem is figyeli a mosnivalót, hiszen mindig megcsinálod.


Az a megoldás, hogy amikor otthon vagy, akkor is megosztjátok ezt a munkát. Ha nem, akkor ne csodálkozz, hogy nem áll rá az agya.

2016. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én vasalok is, akár még a barátnőm ruháját is.

Viszont, ha így jöttetek össze, eddig ez volt, akkor nem lehet ezt megváltoztatni egyik percről a másikra...

Így ismerted meg, akkor ez benne volt tudod az apró betűs részben, hogy mindig a nő(Te)... ;)

2016. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!