Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tudja, hogy még szeretem?

Figyelt kérdés

22L vagyok, a barátom 25F. Öt évig együtt voltunk, de tavaly szétmentünk, azt mondta, hoszú távon már nem tudja elképzelni velem. Nagyon szeretem, mert vele nőttem fel. Egy nagyon rossz pillanatban szakított velem, szerintem csak azért, mert össze volt zavarodva, más nőket is meg akart ismerni.


Azóta többször írt nekem, érezhető, hogy megbánta a szakítást. Én nagyon szeretnék kibélkülni vele, de nem tudom, hogyan mutathatnám meg, hogy én még mindig szeretem. Azt hiszem, csak azért nem vagyunk közelebb egymáshoz, mert úgy érzi, hogy megbántott, és már nem szeretnék vele lenni.


Szerintetek mit kellene tennem?


2016. jan. 31. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy akar-e találkozni veled, és aztán találkozzatok és beszéljetek. "Bemelegítés" után részletesen menjetek át mindazokon a dolgokon, amikről úgy gondoljátok, hogy a szakításhoz vezettek (illetve ha ő szakított, akkor ő mondja el, miért és most hogy látja, és miért).

Nincs benne bonyolultság. De bátorság az kell hozzá.

2016. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az fel se merült benned, hogy megmondd neki?
2016. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő nagyon félénk...
2016. jan. 31. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!