Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de már nem vagyok boldog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy több mint egy éve együt vagyunk a párommal, együtt is lakunk. Az elején szép vokt minden, de mostanába egyre boldogtalanabbnak érzem magam...Ő dolgozik, hazaér akkor fáradt, ezt megértem, de sokszor nem is beszélget velem, hanem tévézik, gépezik...Egyre többet veszekszünk mostanába, többet mint valaha azelőtt. szinte folyamatosan az van amit ő akar, kompromisszumra nem képea. Féltékeny (mondjuk én is az vagyok, de ez az ő hatása is) és mindent tudni akar. Mostanában elgondolkodom mi lenne ha már nem.lennénk együtt, mert olyan kevés a boldog pillanat, a veszekwdéa viszont rengeteg. Mikor nyugi van akkor boldog vagyok meg jó minden, de tudatalatt már szorongok, hogy mikor veszünk össze :( nem lehet vele beszélni, ha megmondom neki hogy ez így nem működik azt mondja (szerintem csak felindulásból) hogy jó akkor takarodja a....-ba. Asokszor úgy 3rzem nem is érdekli ha elhagynám :( mindig hangoztatja ha ceszekszünk, hogy és én ugysem fogok kelleni senkinek, bála jobban senki nem fog szeretni, meg örüljek neki hogy elvisel....és én mindezt elhiszem neki, és félek elhagyni mert folyton arra gondolok, hog megbánom és neki lesz igaza...másik meg az emlékek. Annyi szép emlék köt hozzá és félek, hogy ezek majd mindig eszembe jutnak, és értéktelennek fogom érezni magam :( viszont már úgyvérzem nem lehet ezen változtatni, a hullámvölgyek túl gyakoriak és nem akarok így leélni egy élet :(

Szerintetek mit tegyek? Szakítsak? És ha igen hogyan? Aztán hogyan kezdjem újra? Nagyon félee hogy darabokra hullok...



2016. jan. 29. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu, ha már a beszélgetés sem megy köztetek, akkor van értelme együtt maradni? Komolyan nem értem az ilyen embereket.
2016. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én swm értem magamat de mindegy. ha érteném nem lennék itt.

Néha működik. Néha...

2016. jan. 29. 20:36
 3/3 omba ***** válasza:

"nem lehet vele beszélni, ha megmondom neki hogy ez így nem működik azt mondja (szerintem csak felindulásból) hogy jó akkor takarodja a....-ba. Asokszor úgy 3rzem nem is érdekli ha elhagynám "- én is úgy gondolom.

meg volna sértődve, max ennyi.


Az elején mndenki viselkedik, aztán belefárad: ő ilyen, vagy még ilyenebb.

2016. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!