Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arilus001 kérdése:

Mi történt a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Pár napja furcsa érzés vett hatalmába. Ha a párommal vagyok a sírás kerülget és ha a kapcsolatunkra gondolok akkor is. Ha megölel vagy hozzám bujik büntudatom van, pedig nem tettem semmi olyat ami kiváltaná ezt. Nagyon szeretem ök és tényleg nem akarom elveszíteni. De pár napja megnéztem egy másik férfit és egy barátnömnek el is mondtam, hogyha nem lennék kapcsolatban akár lehetne is valami. De soha nem tudnám megcsalni vagy elhagyni egy másik férfiért, mert szeretem. Rengeteg boldogságot okozott már az életemben és tényleg fontos nekem

Akkor miért van bennem most ez az érzés? Egyszerüen büntudatom van amiatt mert megnéztem egy másik férfit? Mi lehet velem?

Nem akarom elveszíteni, szeretni akarom öt és boldog akarok lenni VELE!



2016. jan. 31. 15:29
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ezt neked kell elrendezni a kis lelkedben. Találkoztál egy olyan dologgal amit úgy hívnak: élet. Ez nem a nagykönyv szerint működik, ahogy azt próbálják elhitetni az emberrel. A nagykönyvben pedig az van írva, ha egyszer párt választasz, akkor ott a szerelem vakká tesz, és sírig tart. Pedig nem.

Az életben lesznek olyan helyzetek, amikor észreveszel mást, sőt akár vonzódhatsz is hozzá. Akkor pedig döntés előtt állsz majd. A párod és a megélt évek, vagy az új. Nekem is volt már ilyen helyzetem. Fizikailag nagyon vonzott egy férfi, úgy hogy 5 éve boldog voltam a párommal. De a páromat szerettem a kapcsolatunk jó volt. És leküzdöttem az új vonzalmat. De én nem lelkiismeret furdalást éreztem, hanem erőt. Erősebbnek éreztem utána a kapcsolatunkat.


Azzal nincs baj, ha másokat is észreveszel. Ilyen az emberi természet. De az már egy tudatos döntés, hogy kitartasz az mellett ami van, vagy lépsz az új felé. Ez nem katasztrófa ez az élet! Üdv!

2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van hogy csak kíváncsiságból nézed meg a másik férfit,vagy akarva akaratlanul nézed meg és elképzeled vele melletted magad, ez még nem bűn csak félsz hogy minden jó ami veled történik az odavész.
2016. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp ma néztem egy ilyen esetről egy videót nézd meg feltétlen https://www.youtube.com/watch?v=sExx0XCf6tI
2016. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!