Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az egésznek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit szeretek, és ő is szeret, ragaszkodik hozzám, de ahogy a szüleim és még millió más házasság is, tönkre megy ha bejön egy 3. vagy akár 4. fél, és ez elkerülhetetlen. Az emberben ott van a vágy, és azt nem lehet kiölni, akkor meg mi értelme van a holtodiglan-holtodiglannak?

Már most látjuk hogy mi hiályzik a másikból, és azt is tudjuk hogy soha nem fogunk olyasvalakit találni amibe minden megvan amire szükségünk van, akkor meg mi értelme a gyerekvállalásnak és a házasságnak?


2015. nov. 2. 22:04
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Mindenki pofára esik párszor,de inkább meg sem próbalni járni...

Értelme?

Boldog vagy vele?

2015. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elkerülhetetlen, hogy bejöjjön egy 3., 4. fél és tönkretegye a házasságot? Már bocsánat, de nagyon jó megoldás van erre. Nem kell olyannal házasodni, aki mellett az ember arra vágyik, hogy mással legyen. Az én szüleim együtt vannak 25 éve, halálosan szerelmesek egymásba a mai napig. Nem jött se 3., se 4., pedig rengeteg ismerősük van, emberekkel dolgoznak mindketten, mégse mentek soha félre. A nagyszüleim sajnos nem élnek semelyik oldalról, de a párom nagyszülei most ünnepelték az 50. házassági évfordulójukat tavaly. Nagyon szeretik és tisztelik egymást a mai napig, nem volt bennük vágy arra, hogy mással legyenek.


Senki sem tökéletes, nincs olyan, akinek nincsen hibája vagy hiányossága, viszont van olyan, akit tudsz szeretni a hibáival és hiányosságaival együtt. Nem azzal kell családot alapítani, akibe nem tudsz belekötni, hanem azzal, akit el tudsz fogadni úgy, ahogy van.

2015. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkozol, ne házasodj, és ne vállalj gyereket! Ahhoz ugyanis a hibáival együtt kell szeretned a leányzót/nőt.
2015. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint akkor bennem van a hiba, ettől féltem. úgy látszik nem tudom magamat eléggé szeretni, így mást se tudok, mihez kezdjek most?
2015. nov. 2. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hány éves vagy. Ülj le, és gondolkozz, hogy azok a tulajdonságok, amelyekre igényed van, mennyire fontosak, és mekkora eséllyel találsz olyan nőt, aki rendelkezik velük. Lehet, hogy teljesen természetesek az elvárásaid, de az is lehet, hogy irreálisak.
2015. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokaknak bejön a monogámia, ne vedd el tőlük ezt a lehetőséget, az ő igazságukat.

De nekem nem jön be, veled azonosan látom, és ezért nem is követem a monogám életutat.:)

2015. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!