Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mennyire igénylitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire igénylitek, hogy randi után hazakísérjenek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és több randin is előfordult, hogy nem kísértek haza. Egy városban laktunk, volt éjszakai járat és nem tellett volna többe, mint fél óra oda-vissza. Nekem ez nagyon rosszul tud esni és képtelen vagyok ezeken túllépni. Vagy csak én vagyok ilyen maradi?

2016. febr. 2. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én igénylem
2016. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi! Köszi
2016. febr. 2. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha buszoznia kéne oda-vissza akkor csak a buszig kísérjen. De volt pár randim aki ennyire sem volt képes, az ilyet nem is tudom komolyan venni, mintha minél hamarabb szabadulni akarna tőlem.
2016. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy este van, tehát délután 5-kor nem is várnám el annyira, de este igényelném.
2016. febr. 2. 23:21
 5/13 anonim válasza:
Én is pár napja tettem fel ugyanehhez a témához kapcsolódó kérdést. Én is találkoztam az egyik fiú ismerősömmel,és faképnél hagyott,mert ment a busza,így este 17 éves fejjel róhattam az utcákst.Szerintem nagy bunk9ság volt nem hazakísérnie,hiszen mi van,ha téged bàntanak vagy elrabolnak,egyedül manapság már veszélyes,és ha a fiú nem érzi át ennek a súlyát,hogy vigyáznia kellene rád,hiszen mégiscsak ő férfi,akkor nem is érdemel meg..
2016. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is nagyon igénylem.

este egyedül lányként veszélyes. amelyik fiú ezt nem érti meg, az tájékozatlan.

L21

2016. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Engem MINDEN pasim hazakisert, sosem kertem oket, sosem celoztam ra vagy ilyesmi, alapbol megtettek:-)
2016. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

engem kifejezetten idegesit ha kisergetnek.

ne hisztizzetek, mert attol hogy randiztok, a het tobbi napjan egyedul maszkaltok.. -.-

2016. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tény, hogy romantikus tud lenni, de nem feltétlen igénylem. Nekem az is bőven elég, ha csak mondjuk a buszmegállómig elkísér. Aztán onnan már hazatalálok egyedül is. Sőt, volt olyan alkalom, mikor kifejezetten örültem neki, hogy nem fog hazáig lógni rajtam a srác :D Mondjuk abból nem is lett később semmi, nem nagyon illettünk össze.
2016. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért ez helyzet függő. Kevés olyan randim volt, ami késő este ért véget és nem egymásnál, így ott örültem, hogy elkísértek. Aminek délután vagy 8-9 körül volt vége, ott nem nagyon zavart, ha félúton ketté váltunk. Én amúgy mindig közelre szerveztem randikat, így hamar hazaértem. :D

24L

2016. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!