Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mennyire igénylitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire igénylitek, hogy randi után hazakísérjenek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és több randin is előfordult, hogy nem kísértek haza. Egy városban laktunk, volt éjszakai járat és nem tellett volna többe, mint fél óra oda-vissza. Nekem ez nagyon rosszul tud esni és képtelen vagyok ezeken túllépni. Vagy csak én vagyok ilyen maradi?

2016. febr. 2. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire se igénylem. Attól mert hazakísér, még ugyanúgy megtámadhatnak és párt keresek, nem testőrt. Meg akár a pasit is megtámadhatják hazafelé, lehet pont a kitérő alatt, amit miattam vagy miattatok tett meg. Ezzel is számoltok? Egyes statisztikát szerint meg a legtöbb esetben ismerős az elkövető a szexuális jellegű támadásoknál (egy feminista oldalon olvastam, kezeljük fenntartásokkal az igazságtartalmát illetően), lehet pont a randipartner jelente veszélyt egy kihalt parkban vagy sikátorban. Plusz egy olyan emberrel akit alig ismerek, nem szívesen tudatnám, hogy hol élek, úgyhogy csak ne kísérgessen senki.

21/L

2016. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ mennyire volt szimpatikus a srác, mennyire tűnt megbízhatónak és hány óra van. Én elég csirke vagyok 11 után, úgyhogy örülök neki, ha valaki hazakísér, de van barátnőm, aki kevésbé beszari őt annyira nem érdekli az ilyesmi, max figyelmességként könyveli el. Bár még olyan pasival sose randiztam, aki ne kísért volna haza ilyen helyzetben.
2016. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Ja, 24 vagyok, és ha busszal kéne utazni, akkor elég, ha megvárja velem a buszt.
2016. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!