Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval:lány vagyok 22,akivel együtt járok 4 hónapja ő 24.

Tegnap bementünk a Mc'Donaldsba,amit ő imád,én annyira nem,fogyókúráznom kell,van rajtam egy 10-es,meg bizonyos betegségem miatt,amiből a súlyfeleslegem van egyenesen tilos ilyeneket ennem,de ez most mindegy.

Szóval berendelt magának 2 menüt,én mondtam,hogy csak egy rostos juice.-t kérek. A végén azt mondta olyan rohadt drága ez a hely,nem fizetnénk felesben? És kérdően nézett rám. Végül nekem volt kellemetlen és abban a helyzetben odaadtam neki az egész felét. Így örülhetett a feje mert őszerinte felesben fizettük a mcdonaldsot. Otthon jobban átgondolva viszont az én szemszögemből meg,én fizettem a 2 menüjét,mert még egy narancslére sem volt hajlandó meghívni... Félreértés ne essék,nem annak vagyok híve,hogy a fiú fizessen mindent a kapcsolatban,de ez szerintem a ló másik oldala már és hmmm nem is tudom.....enyhén gusztustalan. Mit gondoltok?


2016. febr. 3. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én szakítanék. Ez a srác egy tahó. Most nem azért, mert én nem fizetnék, fizetem kb. felesben a vőlegényemmel (úgy, hogy egyszer én fizetek, egyszer ő)...

de basszus, az extra tahóság, hogy becitálom a másikat egy olyan étterembe, amit ő nem szeret / nem ehet belőle, a másik udvariasságból rendel valamit, én meg eszem 2 menüt, és akkor azt mondom, hogy fizesse ki az én fogyasztásomnak kvázi a felét? Ha olya drága a hely, hogy a saját fogyasztásomat nem tudom fizetni, akkor nem megyek oda! Vagy akkor nem zabálok be 2 menüt...

2016. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6os válaszolónál a pont!
2016. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Szakíts. Bár nálunk is felesben fizetünk, de én hozom-viszem a seggét fűtött kocsival.
2016. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon tahó pasi.Ne maradj vele.
2016. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tahó is, meg lejmolós is... visszataszító, komolyan.
2016. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne erősen elgondolkodnod a szakításon, hisz látható, hogy neked ez nem tetszik. (Amúgy én is így tennék a helyedben.) Amúgy csinálhatod azt is, hogy legközelebb, közlöd vele, hogy nálad nincs pénz. Vagy esetleg a rendelés után közlöd vele, hagy piruljon egy kicsit. Utána biztos tanul a dologból...
2016. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!