Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pótlékból válhatok első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pótlékból válhatok első számúvá vagy ez hiú ábránd?

Figyelt kérdés

a mostani párommal az én kezdeményezésemre jöttünk össze de nem tudom hogy megérte-e mert most lett túl egy nagy szerelmen...

20l


2016. febr. 3. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ha tényleg túl van már rajta, lezárta teljesen, akkor nem is biztos, hogy csak "pótlék" vagy. Az biztos, hogy sok türelem kell, de kitartás, és sok sikert. :)
2016. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 2 komoly párommal is úgy jöttem össze, hogy csak 1 hónappal voltam egy csúnya szakítás után... de ők elfeledteték velem az előzőt, és ők váltak nagy szerelemmé (persze egymás után, azaz az egyiket követte a másik.)
2016. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagy szerelem után szakítottam és rövid időn belül volt kb. 2 pótlék pasim, egyikkel semmi nem történt, csak randiztunk (kisírtam magam a vállán) másikkal pár hónap szexkapcsolat és oda menekültem hozzá egy másik városba az itthoni emlékek elől, de sokat veszekedtünk, idegesített és még csak nem is tetszett. Nem vagyok rá büszke, csak azért írom, hogy tudd mire kell figyelni.


Aztán jött a képbe a mostani párom, aki számomra az Igazi. Hiányzott az exem, ami az első nagy szerelem (4 éves kapcsolat) volt, eleinte sokszor emlékeztetett rá. Sokat gondolkoztam azon, hogy most ő pótlék-e. De annyira tökéletesen illik hozzám, hogy pár hónap alatt fokozatosan sikerült továbblépnem mellette és azóta is dúl a szerelem köztünk.


Adj időt neki mindenképpen, beszélgessetek sokat az érzéseiről, hogy tudd hol tart és figyeld a jeleket.

2016. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!