Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudhatják meg a munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudhatják meg a munkahelyemen, hogy együtt vagyunk mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal de nem lehet teljesen nyílvános és sok helyen nem jelenhetünk meg együtt mert nem derülhet ki a munkahelyemen. Mindketten érezzük, hogy nem jó ez a "bújkálás" de nem tudjuk ezen lehetne-e egyáltalán javítani valamit? Nagyon jól meglennénk egyébként, nagyon szeretjük egymást csak ettől egyre jobban hidegülünk el egymástól.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. febr. 4. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudhatják meg? Nem értem...
2016. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most nem mondod komolyan, hogy ennyi infó alapján böfögjünk ide egy "értelmes" választ?

ti életetek, ti munkahelyetek, ti tudjátok mik a lehetőségeitek.

nem is értem mi a kérdés....

2016. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Attól félünk ha kiderülne a főnökünk azt gondolna a munka rovására menne mivel 5-6 éve volt már ilyenre példa.

Tudom, hogy a mi magánéletünk de sajnos mindenbe bele akar szólni

2016. febr. 4. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha erre rámegy a kapcsolatotok, az nem a munkahelyetek hibája.
2016. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora baromság! Én a párommal a munkahelyünkön jöttünk össze. Új lány voltam, első látásra szerelem volt...2 héttel a munkakezdésem után már össze is jöttünk. Az elején mi is titkoltuk...2 hónap után összeköltöztünk, de bent a munkahelyen csak 1-2 ember tudta még, hogy egy pár vagyunk. Olyan 4 hónapja lehettünk együtt mikor jeleztem, hogy én unom ezt a bujkálást. Éreztem, hogy van valami, amit nem mond el...végül kiderült, hogy ő azért akar titkolózni, mert az egyik kolléganőnket ezelőtt egy évvel kefélgette, és fél, hogy mi lesz ha kiderül, hogy velem összejött.

Nem mondom, hogy nem esett szarul megtudni, hogy egy olyannal dolgozom együtt nap, mint nap, akit a párom dugott, ráadásul a nő elmúlt 40, mi meg huszonévesek vagyunk...betudtam volna hányni ettől, de erőt vettem magamon és próbáltam a jelenre koncentrálni és megbeszéltük a párommal, hogy oké, ez volt, elmúlt, én vagyok a jelen, és igénylem, hogy ne legyek eltitkolva.

Azóta nyíltan viselkedtünk...jó nem faljuk egymást, mert ez munkahely, de világos mindenki számára, hogy egy pár vagyunk. A nő az elején szemétkedett velem, de idővel elcsitult, a párommal még most is bunkó néha, de ő leszarja...

Amúgy én úgy viselkedem, hogy a nő ne érezze, hogy tudom, mi volt köztük.

Ja és a főnök sem mondott semmi olyat, amivel a nemtetszését fejezte volna ki.


Egy jó tanács! A főnök az a munkahelyen főnök...nem szólhat bele abba, hogy ki kivel jár. Majd akkor szóljon, ha tényleg hibáztok bent, addig semmi oka rá. Ne csöpögjetek bent, de kedvesen szólhattok a másikhoz, a gesztusokból éreztethetitek a másikkal, hogy odafigyeltek egymásra. Ha meg valakinek feltűnik és rákérdez mondjátok meg nyugodtan, hogy igen együtt vagytok, csak nem veritek nagy dobra. Pont.

2016. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!