Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azon meg változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azon meg változtatni, hogy konkrétan nem érdeklem a barátom? Bővebben lent, nagyon kene tanács.

Figyelt kérdés

Normális tanácsokat és válaszokat várok, nem azt hogy szakits.

Szóval, másfél éve vagyunk tavkapcsolatban, régen ő is itt lakott ahol most én, de elkoltoztek, sok barátja van itt, ráadásul az apja is télen itt szokott lenni (amúgy külföldön dolgozik). Egy jó ideje, kb 2 hónapja a barátom konkrétan lesz*r, akárhányszor idejön elmegy a legjobb barátjával találkozni, aztán az apjaval én meg annyit kapok hogy szombat este nálunk alszik és vasárnap kora reggel elmegy. Csinálni nem igazán szoktunk semmit, ha igen akkor is ott van vagy az apja vagy a legjobb barátja. Ha két hétig nem találkozunk és idejön szinten ez van. Sokszor 'hisztiztem' mar emiatt, szóval lehet ez lett neki sok és ezért nem is erolkodik mar. Én megértem hogy nehéz lehet egy hétvégét több ember között beosztani, de megis szeretnek vele ennél több időt tölteni, hogy ne csak akkor legyen velem ha epp unatkozik mar. Persze ha én megyek hozzájuk, egész más a helyzet, egész hétvégén csak velem foglalkozik, de ő többet jön ide mostanában az apukája miatt.

A kérdésem: mit csináljak? Hagyjam az egészet, majd kialakul? Probaltam beszélni erről vele, de mindig csak azt feleli, hogy neki a család az első, megis meg a legjobb barátjával is többet van mint velem.

Most is jön ma, de természetesen ma baratozik, este is vele lesz, véleményem szerint inni mennek majd (a barátjának is van barátnője és ő is megy), szombaton apjaval lesz, velem meg csak este, megint. Gondolkozom azon is, hogy megmondom neki, hogy ezen a hétvégén nem akarok találkozni, szerintetek jo ötlet? Hátha észbe kap, mert én sajnos mar nem tudom mit tegyek :(



2016. febr. 5. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én se értem mi a francért vagy vele. ? komolyan?

szerinted ez kapcsolat?

már alapból necces távkapcsolatozni. de ha már így alakult, meg lehetne oldani normálisan. de ahogy értem nem is hiányzol neki. 2 hete nem láttátok egymást, most jön a városodba de 5 percet nem szán rád, inkább elmegy a haverjaival..

bocsi, de tényleg ha van egy kis eszed keresel olyan pasit aki tényleg szeret és szakít rád időt.

mert ha jól értem már tényleg csak dugni vagy neki jó. ennyire meg azért ne alázd már meg magad.

2016. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :(
2016. febr. 5. 14:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Én biztos megmondtam volna,hogy ezen vagy változtasson,vagy hagyjuk a francba egymást,mert ez így nem kapcsolat.Értem én,hogy 2-3 év után valakinek már unalmas ugyanazzal az emberrel,na de ennyire?Ennyire még a 30 éves házasok se unják egymást,vagy egyik a másik felet.Nekem is volt távkapcsolatom,ott a végefele az ex "uram" már 5 héten keresztül fújogatta le a randikat és én mondtam ki a végét sajnos sms-ben,mert tuti nem jött volna le szakítani.Nem vagyok az sms-es szakításra büszke,de ha egyszer ennyire nem hajlandó eljönni,én se várok rá.
2016. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nem un, hanem szimplán nem tudja beosztani az idejét, amit meg tudok érteni néha, mert elég szerencsétlen az ilyen dolgokban, bár azt nem értem miért van ennyire bele szerelmesedve a baratjaba, mert meg az apja oké, sokáig nem latja és nagyon szereti de azért a barátja helyett rám is szanhatna időt. Azt nem értem, hogyha pedig en vagyok náluk, akkor folyamatosan velem foglalkozik, körül ugrál, mindent lemond és nagyon figyelmes, ezért nem értem az egészet.
2016. febr. 5. 14:53
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja és mellesleg köszönöm a válaszod! :)
2016. febr. 5. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!