Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztnétek, ha a párotok hazudott volna nektek a valódi életkoráról?

Figyelt kérdés

Velem ez történt tegnap. Én vagyok a làny, húsz éves, a baràtommal, akivel lassan féléve együtt vagyunk eddig úgy hittem, hogy harminckettő. Tegnap viszont egy viccelődés közben kibukott belőle, hogy ja, ő amúgy 36 éves, és azért hazudott nekem, mert a megismerkedésünkkor alig nézett tizennyolcnak, meg nem is gondolta volna, hogy mi komoly pàrkapcsolatban fogunk èlni egyszer. Állítólag azóta próbàlta elmondani.

Én egyik percben azt gondolom, hogy "ugyan màr, ez csak négy év!", míg a màsikban nézem őt, és egyrészt úgy érzem, mintha nem is ismernèm, ès azon kattogok, hogy mi lehet a hazugsàg a többi elmondott dolgàban.

Szerintetek normàlis, hogyha nem is mérges vagyok, de azért ki vagyok akadva? Ti ki lennétek? Vagy hülye vagyok, hogy engem ez egyàltalàn megèrintett valamilyen szinten is?



2016. febr. 5. 12:20
1 2
 11/13 pörölycápa ***** válasza:
100%

Szia!

Az en exem is hazudott a korarol, 22-t mondott, mikor 28- volt (en meg 17 akkor). Tudta hogy 28 evesen szoba sem allnek vele, igy viszont osszejottunk, majd a fel evre ra veletlen az egyik haverja kikotyogta. Nem esett jol, de mivel mar egyutt voltam vele, nem szakitottam emiatt, adtam neki egy eselyt. Aztan egyutt voltam vele meg 3 evig, azert let vege, mert megcsalt.

Ezzel igazabol az a baj, hogy ha valaki errol hazudik, akkor eselyes, hogy masrol is fog. Meg ez egyebkent is az idosebb ferfiak taktikaja, hogy felszedjenek korban nem hozzajuk illo lanyokat.


Ja es te tudod hogy mennyire zavar teged a korkulonbseg szerintem a 16 ev az eleg sok, nalunk a 11 ev is soknak bizonyult, voltak belole problemak. Ha zavar a korkulonbseg, siman megmondhatod, hogy sajnalod, de ekkora korkulonbseggel nem latod, hogy jovoje lenne a kapcsolatnak.

2016. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én tök naivan fogom fel, de szerintem ez sokat jelent, hogy először csak 1-2 alkalmi szexet látott benned, aztán most meg komoly kapcsolatban vagytok, valószínűleg szerelmes is beléd. :) Biztos nagyon értékes lány lehetsz. Én megbocsájtanám, ha egyébként boldog lennék mellette.
2016. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Velem is ez tortent tegnap. En 21 eves vagyok, en 5 honapig azt hittem 39. Aztan egyik nap kerdi honnan veszem h o ennyi? Tarskereson ismerkedtunk meg szoval elsosorban onnet, illetve sokszor mondogattam neki h jon a 4. x meg ilyesmi. Aznap este el se akarta arulni, ezert sejtettem h nem 1-2 evrol van szo. Tegnap este kieroszakoltam belole azt mondta 51. Es o papolt nekem az oszintesegrol, ez idegesit inkabb, nem is a teny h mennyi idos. Es aztan meg o lett ideges ram h en baszogattam egy 10 percig h h tehette ezt. Sztem ennyi baszogatas jart nekem, mas sztem rosstabbul reagalta volna le. Mondja o reggel 6kor kel es faradt. Mondom ember 8 ora sincs. De mivel elkuldott igy este fel 12ig meg vitatkoztunk meg telefonon.
2022. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!