Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyreraknátok engem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyreraknátok engem? Vagy akkor kit is kell? Minél több választ.

Figyelt kérdés

Szóval elég zűrös egy kapcsolatom van. lassan 13hónapja,hogy együtt vagyok a barátommal.

Viszont nem egy túl nyugodt kapcsolat a miénk,elég sokat szoktunk vitázni,hol értelmes,hol értelmetlen dolgokon. Ő leginkább azzal csesztet már egy ideje,hogy nem törődöm vele.

Ezalatt azt érti,hogy nem kezdeményezem valami sokszor a puszit,smárolást meg hasonlók.

Nekem pedig az vele a problémám,hogy néha olyan poénokat hallok tőle,ami rám nézve nem túl vicces,vagy legalábbis én nem veszem annak. Kértem,hogy ebben változzon,ő megkért,hogy én törődjek vele.

Azt azért tudni kell,hogy mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata eddig. Mondjuk igencsak fiatalok vagyunk még. (Ő 18, én 16 lassan 17) Na most, ő velem szeretné leélni az életét, tervezi a közös jövőt, eljegyzést (ezt már nyárra,szerintem korai,de jó hallani,hogy ennyire akarja.)

Valamelyik nap már boltokba vitt,hogy válasszam ki,hova milyen színt szeretnék.

Kérdeztem,hogy amikor veszekszünk,akkor is ugyanúgy szeret-e és hogy akkor is ugyanúgy gondolja a jövőnket? Erre mindig azt válaszolta/válaszolja hogy igen.

Mindig ő hív telefonon,naponta van hogy 7x is. Msn-en is általában ő keres.

Sulinál várt eddig számos alkalommal ebből kifolyólag már pénzbírságos papír ment neki.

Mégis,nincs olyan hét,de lassan már nap se,hogy ne vesznénk össze,és ne vágná valamilyen módon a fejemhez,hogy nem törődöm vele. Akármilyen kis apróságon felkapjuk a vizet,abból mindig egy nagyobb vita adódik.

És mostanság mondogatja,hogy ha nem fogok változni,akkor ott fog hagyni,mert nem érzi a törődésem.

Az tény,hogy hívni nem szoktam, ő többet van nálam,mint én nála,de mondjuk így jövünk ki időben jobban. Ha én tanárnál vagyok, ő utazik egy órát,hogy aztán velem lehessen +1órát és együtt menjünk egy darabig haza.

Azt mondja néha olyan unott fejet vágok be smárolás közben,meg hogy néha mintha csak kényszerből feküdnék le vele. Hát nem tudom..:(

Szerintetek milyen kapcsolat ez? Hogy lehetne véget vetni a vitáknak? Mit gondoltok róla? Mit Gondoltok rólam? Menthető ez kapcsolat,vagy halálra van ítélve?


Ja még annyit,hogyha veszekedés van, mostanában nem mindig ismeri be ha hibás,hanem felhozza a nem törődésemet,mert mást nem igen tud.

Pénteki veszekedésnél mikor kérdeztem egyáltalán szeret-e azt mondta,hogy "nem szeretlek,hanem szerelmes vagyok beléd. A kettő közt van különbség."


2010. márc. 29. 17:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

kérédsedre a válasz, tényleg süss neki, járj a kedvébe, éreztesd vele amit te érzel(már ha érzel még valamit)

tényleg gondold át, hogy mit akarsz most tőle, és az élettől, gondold át mi lenne ha ő már nem lenne, és azt is, hogy mi leszezután, mit kéne csinálnod h jobb legyen! lehet ez csak egy átmeneti állapot.amúgy a pasid helyébe, én is ezt érezném szerintem , amit most ő. hiszen ha csókolózni se akarsz, meg semmi, az tényleg elég aggasztó, biztos szrelmes beléd .

2010. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Belegondoltam már,hogy milyen lenne nélküle.

Unalmas,hiányozna a figyelmessége.

Beleőrülnék,ha más barátnője lenne utána,és azzal így viselkedne.

Bár ő úgy van vele,hogy rajtam kívül már nem akar mást.

És ha egyszer,valami miatt szétmennénk,de remélem nem fogunk,akkor ő maradna egyedül.

2010. márc. 29. 18:43
 13/34 anonim válasza:

Az utolsó mondat annyit tesz, hogy "szerelemből szeret."

Vagyis igazán, szívből, mélyről.

Szerethetsz másokat mint barát, szülő, stb., de a szerelem az más mint a szeretet.


Egy kapcsolatban mindig vannak veszekedések, de ha ezek napi szinten előfordulnak... ott valami nem tökéletes.

A srácnak igaza lehet, ebből tényleg az jön le, hogy keveset törődsz vele - főleg azzal szemben, amit ő tesz érted, vagy ahogy ő viselkedik. Egyértelműen szeret.


De hogy vagy te ezzel...? Te is szereted őt így? Nem az a kérdés, hogy unalmas lenne-e nélküle, hanem hogy ugyanúgy érzel-e iránta, mint ő irántad.


De menthető a kapcsolat. Több figyelmesség, beszélgetés vita helyett /kiabálás, veszekedés nélkül, nyugodtan/.

2010. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet velem is, csak én a másik oldalon vagyok. Nekem a csajom csinálja ezt, mint te. Mondjuk én teljesen megértem, mert nehéz időszakon van túl, de akkoris fáj eléggé. Kicsit legyél figyelmesebb a barátoddal, mert előbb-utóbb átmehet haragba, az pedig gyűlöletbe. Hidd el, tapasztalat. Ha szereted, megadod neki, amit kér. Ezek nem nagy dolgok.
2010. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Tegnap hívott délután 4kor. Azóta semmi. este 11kor megcsörgetett,holott tudja,hogy 7után már bármikor hívhat. Egyszer sem történt még ilyen.

Szerintetek?

2010. márc. 31. 07:04
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy dologra gondolni szerintem hogy most nem hívod! Nekem nagyon úgy tűnik hogy keresed a kifogásokat hogy miért is szakíts vele! De ha nincs igazam akkor olyan egyszerűen meg tudnád oldani! Csak öleld át párszor mond neki hogy szeretetd nagyon(már ha igaz), lopj tőlle puszikat, éreztesd vele hogy fontos számodra mert ha nem lépsz akkor nem sok jót jósolok ennek a kapcsolatlnak!
2010. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
előző voltam bocsánat elírtam az első mondatban *hívott!
2010. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Helyes. Lehet hogy ki kellene éheztetni Téged.

Nem tudnátok találkozni egy hétig, lehet csak akkor esne le a tantusz. Lehet hogy megharagudott vagy csak elhiteti Veled. én hagynék időt gondolkodni

2010. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

De teljesen kikészít idegileg.

Ő is megígérte nekem,hogy ugyanúgy fog törődni velem,mint eddig. Akkor ez mi volt?

Ma itthon maradtam,nem mentem suliba. Egész délután csak sírtam tegnap is,és ma is úgy ébredtem.

Arra gondoltam kérek egy kis időt 1-2 napot,vagy megmondom neki gondolja át mit akar,ha most nem biztos magában. Bár ő azt mondja,hogy teljesen biztos.

2010. márc. 31. 08:34
 20/34 anonim ***** válasza:
Magadnak kérj időt Te! Neked kellene ezt végiggondolni mert most Te vagy az a jajjnemtudommilegyenvelünk nem a barátod. Ez az rossz ha valaki fiatalon akar komoly párkapcsolatot.
2010. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!