Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel most újra szeretnénk kezdeni a kapcsolatot,de van egy bökkenő!Mivel van neki egy fiú barátja akivel állítása szerint tényleg csak barátok,ahogy ő fogalmaz "lelkitársak"!Viszont nagyon furcsállom hogy hogy eljárkál sokszor érte este hogy a munkából hazavigye,meg volt olyan is hogy a srác szabadnapot vett ki a munkahelyéről hogy a lánnyal lehessen!De nagyon fogadkozik a lány hogy nincs köztük semmi és nem is lesz barátságon kívül,és hogy túlzásba viszem a féltékenykedést!De nem hagy nyugodni a dolog akkor sem!
2016. febr. 5. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A nővéremnek is van egy ilyen férfi barátja. Nyugodj meg, nem lesz Köztük semmi. Emiatt kár aggódnod.
2016. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, hagyd a fenébe!!!!
2016. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a bolond embereket komolyan!!!! FIÚ ÉS LÁNY KÖZÖTT NINCS BARÁTSÁG!!!!(valamelyik előbb utóbb többet fog érezni)
2016. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon tudnék hinni neki. Alapból az lenne természetes, hogy minden kapcsolatban "lelki társak" is a felek. Az meg nem működik, hogy valakinek több "lelki társa" is van... És szerintem az sem, hogy van egy kapcsolata, de más a "lelki társa".

Ráadásul a "lelki társ" fogalom létezik egyes okkult tanokban is, és ha esetleg ők is ebben hisznek, akkor neked ez csak szenvedés lenne.

2016. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igenis van fiú-lány barátság, de sem a "lelkitárs", sem a szabadnap nem fér bele. Valószínűleg egyébként most tényleg nincs köztük semmi, de csak idő kérdése. Gondolj bele, ha kicsit összevesztek, kivek a vállán fogja kisírni magát?
2016. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi itt a bizonytalan lelki világú ember. És ők adnak tanácsot. 👍
2016. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
^ A másik opció: nem bizonytalan a lelkivilágunk, hanem a tapasztalataink negatívak. Csak azért írom, mert láthatóan erre nem gondoltál.
2016. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!