Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szerelmes belém a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém a párom. Maradjak vele vagy sem?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, és ma ő mondta h nem szerelmes belém. De szeretné hogy ha még találkozgatnánk, mivel jól érzi magát velem.

Én viszont nagyon szerelmes vagyok. Nem tudom h maradja e így vele vagy sem.

L21 F24


2010. márc. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
maradjál még vele persze:)És,ha neki nem megy tovább ugyis szolni fog.
2010. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél van egyből rózsaszín köd.

Bár 4 hónap után ha semmi nincs...

2010. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Érdemes lenne megbeszélni vele azt, hogy attól, hogy Ő nem szeret, Te még szereted, de mind a kettőtöknek ebben az esetben az lesz a legjobb, ha barát üzemmódba váltotok vissza.


Ez így, jelen formájában mind a kettőtök számára időfecsérlés.

2010. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne maradj vele!!!!!! én 9 hónapig voltam így a párommal és egyre jobban bántott azzal h egyre jobban elhanyagolt...hiába kedvelte a társaságomat meg volt jó a sex együtt, nem volt szerelmes és ezt érezni fogod egy idő után....és ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz tőle elválnod mert az életed részévé válik minden nappal egyre jobban
2010. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se maradj vele!! Csak lekötitek egymást, és nem léptek semerre!

Ő nem szerelmes, és nagyon valószínű, h nem is lesz az, szóval nem marad veled hosszútávon! Most kényelmes, de amint jön más lehet, h téged eldob a fenébe!!

2010. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos! MÁR nem szerelmes, vagy MÉG nem szerelmes?

Mert ha MÁR, akkor még adhatsz magatoknak pár hetet, hátha újra fellobban a láng. Ha MÉG, akkor meg többet is. :) Ugyanis én is csak a 4.-5. hónap után éreztem azt, h szerelmes vagyok a páromba. Addig is nagyon jól éreztem magam vele, meg közös jövőt terveztünk, meg minden, de voltak nehézségeim. Viszont most már nem is tudok másra gondolni, csak rá, annyira nagyon szeretem. :)

Oké, én lány vagyok. Lányok szeméből tudom nézni a dolgot.

S ha nem fog működni, úgyse fog működni, kilépni egy kapcsolatból bármikor lehet. Belépni sajnos már nem. :)

24/L

2010. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék. Csak kihasznál a továbbiakban ha maradsz. Jó veled meg meg is dug, de ha jön jobb neki rögtön lelép. Ez kell neked?
2010. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

(én vagyok a lány)

MÉG nem szerelmes belém. Szeretne még 1 esélyt, és szerinte van még bennünk erő a folytatásra.

Nagyon nem tudom mi lenne a helyes :S

2010. márc. 30. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mi lett veletek? Én is pont ugyanebben a cipőben jártam az exemmel, pont így kb. 3 évvel ezelőtt. Én szerelmes voltam iszonyatosan, ő nem. Mi szétmentünk.
2012. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!