Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Partner önbizalom-építése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciana kérdése:

Partner önbizalom-építése?

Figyelt kérdés
Szóval, igazából arról lenne szó, hogy a személy, akivel ismerkedem, elég kevés önbizalommal rendelkezik. Szeretném, ha ez idővel változna. Mit tehetek én, hogy egy kicsit magabiztosabban álljon magához? Nem instant megoldásokat keresek, csak örülnék, hogy ahogy fejlődik a kapcsolatunk kezdje el egy kicsit megszeretni magát, mert úgy érzem, hogy ez rossz hatással lesz a kapcsolatunkra is, nem csak rá. : ) (Amúgy külsőre nincs semmi baj vele - az én szememben legalábbis -, de tényleg egy csendes típus, és néha elzárkózik az emberektől.)

2015. júl. 22. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Milyen jó neki, hogy már meg akarod változtatni...
2015. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor fogd meg a kis kezét és vidd őt ki, vidd emberek közé, tedd mozgalmassá az életét közben meg énekeljétek, hogy sétálunk sétálunk egy kis dombra lecsücsülünk csücccs
2015. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Az sokat segít, ha kap pozitív visszajelzéseket, ha a sikereit elismerik, külső és belső értékeit elfogadják, kellő dicséretet kap, stb... Ha valóban szereted, ezek majd maguktól jönnek.
2015. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: Annyira vészes, ha nem a személyiségét akarom szabályozni, hanem csak meg akarom neki mutatni, hogy igenis szerethető kívül-belül és ne mindig csak rosszat mondjon magáról?

2.: Hát, egyikünk se annyira szociális, de lehet később jók lennének ilyenféle közös programok majd. :D Szerintem élvezné is.

3. Megtettem eddig is mindent, amit tudtam, bár mindig tagadja, hogy igazat mondanék. Elég makacs, de szerencsére én is, így szerintem egy idő után csak elhiszi. (:D) Csak sajnos én is néha nehezen mondom ki, amit igazán gondolok. Lehet, hogy ez így nehezebb lesz, de én is próbálok nyíltabb lenni vele.


Köszönöm a válaszokat. : )

2015. júl. 22. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, minél jobban próbálkozol annál rosszabb lesz. Az ilyen embereket nem szabad erről győzködni, csak károkat okoz vele, hosszabb távon rámehet a kapcsolatotok is.
2015. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!