Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem mondja el mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem mondja el mik történnek vele?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, este találkozunk. Nagyon nem beszélünk semmiről. Ha mondok valamit, hallgat. Nagyon nem tud mit mondani, feleslegesen nem beszélek, megkérdem milyen napja volt. Mindig ennyi a válasz: jó.

De! Az hogy hol járt, miket csinált, milyen új dolgokat próbált ki, stb... vagy utólag máshonnan tudom meg, vagy az anyjáéknál meséli el és úgy. Miért nem mondja el nekem otthon a dolgait?


2016. febr. 10. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy véli hogy nem tartozik rád vagy nem akarja elmondani mert fél hogy megharagszol érte.

De az hogy nem tudtok beszélgetni az elég ciki egy kapcsolatban.Ha nincs közös téma akkor lényegében nincs ami összekötne benneteket.

2016. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt. Fél év után szakítottunk, de akkor már csak szrság volt minden.

Üljetek le megbeszélni, aztán, a nem változik, szakítsatok. Így csak lakótársak vagytok egymás mellett, abból is a szrabbik fajta.

2016. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!