Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31eves ferfi vagyok szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31eves ferfi vagyok szeretnek gyereket szerintem ez nem nagy keres de a baratnom nem. Volt mar valaki ilyen cipobe?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 09:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nagy keres komolyan egy 2eves kapcsolatba a gyerek valalas?
2016. febr. 12. 10:12
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán szeretne előbb a feleséged lenné és csak utána gyereket szülni neked.
2016. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nem nagy kérés. De! Mikor beszéltetek rola elöször a 2 év folyamán?
2016. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
en mar nyaggatom szulinapja ota az oktoberbe volt
2016. febr. 12. 10:26
 15/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyenkor kitartónak kell lenni, ha úgy érzed, hogy a másik megérdemli ezt, tehát értékes ember.Azt azért kérdezd meg majd tőle valamikor, hogy nagyjából hány év múlva szeretne és azt is, hogy ő szeretné-e, hogy megvárd ebben a témában.
2016. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

nyaggatás helyett talán le kéne ülni BESZÉLGETNI, hogy ki mit akar.

31 évesen még itt tartasz? én se szülnék neked!

2016. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kapcsolatba?

B+ még egy 10 éves kapcsolatban is hatalmas "kérés".

Óriási döntés, óriási felelősség. Nem egy kiskutyáról, kiscicáról van szó. Ez nem "lécci, lécci, úgy szeretnék"-dolog.

Nőj fel, úgy látszik még 31 évesen nem sikerült. Majd ha felfogod legalább nagyjából, hogy mivel jár a gyerekvállalás, akkor visszatérhetsz a témára.

2016. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

Egy gyerek nrm nagy kérés, nem teher, főleg nem anyagi teher HA megbízik egymásban a 2 fél és mindketten akarnak gyereket... Ráeröltetni senkire nem lehet, mert ez tényleg egy életre szól... Nekem van 2 is, már 8 éve apa vagyok, soha nem tudtam teherként felfogni...

Amúgy ha előbb neveltek valamit közösen, pl egy kutyát és látja a csaj, hogy tényleg gondoskodó él megbízható vagy, az sokszor meghozza a kedvüket a mégnagyobb felelősséghez... Illetve az is lehet, hogy fél év múlva már abból lesznek ordibálós veszekedéseitek, hogy ki vigye sétálni... És máris ott a bizonyíték, hogy nem kell közös gyereket vállalnotok. .

2016. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyaggatni kell, hanem megbeszélni.


Egyáltalán akar-e, és ha igen, mikor, miért nem akar most, mi a probléma, a kapcsolatban nem biztos, esetleg házasságba szeretne, vagy anyagilag nem álltok úgy... bármi lehet az ok.


Én szeretnék anya lenni, de nem minden áron. Pl. a stabil anyagi helyzetet fontosnak tartom, mivel nem elég egy gyereket megcsinálni, de ugye egy rakás kiadással jár hosszú éveken keresztül (már a terhesgondozástól), amit tudni kell fedezni, aztán fontos, hogy megfelelő párom legyen hozzá, akivel szeretjük egymást és közösen tervezünk hosszú távra, ne az legyen, hogy összehozzuk a babát, aztán lelép, vagy boldogtalanok vagyunk együtt, és akkor a gyerek sérül, mert rossz mintát lát. Egy gyerek vállalása óriási felelősség.


Szóval én azt mondom, hogy beszéljétek meg, aztán meglátjátok, hogyan tovább, együtt, vagy külön.

2016. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajjj. Szülinapja óta? Nehogy öreg legyen a szüléshez??


Egy nőnek végérvényesen megváltozik az élete, ha gyereke születik.


Egy férfinak nem, mert ha beleunsz, fogod magad, elváltok, havonta jattolsz, és éled tovább a világodat.


Még csak házasok sem vagytok: márpedig ha ennyire nem vagy képes elkötelezni magad, miért várod hogy ő élete végéig viselje azt a terhet, amit te rálőcsölsz?


Elválni még mindig könnyebb, mint visszaadni egy gyereket a gólyának.


A nő marad vele egyedül, ha szétmentek. Ő marad vele otthon három évig, és hallgathatja, hogy nem csinál semmit, miközben néha napokig nem alszik. Amíg nem tud dolgozni a baba mellett, ő van anyagi függésben. Neki kell újra visszakapaszkodni a munkaerőpiacra, esetleg új állást keresnie kisgyerek mellett (egyenlő a lehetetlennel, csak úgy szólok).

Ő fog menni vele orvoshoz, ő marad otthon ha beteg, őt fogják ba.szogatni állásinterjún, hogy kire bízza a következő 10 évben. Ő megy anyáknapjára, szülőire, ő varrja a farsangi jelmezeket, ő fog tortát sütni a szülinapi zsúrra.


Nem kell annyira előreszaladni: ő fog hányni reggelente. Ő fog titkolózni a munkahelyén, hogy ááá semmi baja, miközben majd elájul, és émelyeg. Neki lesz gyomorégése, mellfeszülése, őt fogja rugdosni (eleinte buli, de később aludni se egyszerű ám!) Ő fog SZÜLNI, és ő fogja szoptatni két óránként egy órán át, meg pelenkázza felváltva. Neki lesz sebes a mellbimbója, neki lesz gátmetszése, és neki fog becseppeni a vizelete az első hetekben, miközben te csak azon kattogsz, hogy nem nagy kérés, esetleg leszo.phatna, ha már szexelni még pár hétig nem lehet.


Neked ez nem más, mint egy két másodperces magömlés, és tádámmm: apa lettél. Meló letudva.

Persze: fogsz pelenkázni, csinálsz tápszert, megébredsz esete, mész vele oviba, és megtanulsz hajat fonni, ha kislány lesz. Elmosogatsz, néha főzöl valamit, és közben elolvadsz magadtól, milyen nagyszerű apa vagy, mert nem hagysz mindent 100%-ban a párodra.


Sajnos az van, hogy a gyerek még mindig a nő felelőssége, az ő élete változik meg véglegesen, és a legtöbb kapcsolat nem tart tovább 5-6 évnél.


Esetleg előbb bizonyíts. Mondjuk kérd meg a kezét, és vedd feleségül. Lehet, hogy egy stabil kapcsolatban szívesebben vállal gyereket.

2016. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!