Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárnád, amíg megvalósítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárnád, amíg megvalósítja az ambícióit?

Figyelt kérdés

3 éve ismerem a barátom egy éve jöttem össze vele, amit ő kezdeményezett. Eddig úgy nagyjából két hetente volt rám egy napja, ami nem túl sok, de munka mellett ennyi jutott. Viszont, ha volt valamilyen program hétköznap este, arra eljött. Bárhová hívtam eddig, mindenhova eljött. Én is dolgozom, hétköznap délután nem mindig érek rá. Viszont a hétvégék mindig szabadok. Ő szombaton általában túlórázik, vasárnap meg pihen egyedül.

Eddig „csak” dolgozott. Viszont a jövőbeli tervei a következők. Szeptembertől mesterszakra fog járni az egyetemre levelező szakra, ami két év. Közben ugye ugyanúgy munka, illetve még több, mert minden második héten péntek szombaton lesz oktatás, így a pénteket le kell dolgoznia, nem kap rá szabadságot. Utána meg akar csinálni egy angol felsőfokú nyelvvizsgát, most nagyjából a középfok alján van a tudása. Majd ki akar menni a cégének az amerikai kirendeltségére nem tudom hány évre. Közben még kocsit is akar cserélni, meg a házát is fel akarja újítani.

Ő most 29 éves én eggyel több. Házasodni majd valamikor, talán 10 év múlva akar. Én úgy vagyok a házassággal, hogy ha akarja, akkor legyen, én nem fogok érte kézzel-lábbal kapálózni többre tartok egy jól működő párkapcsolatot a hivatalos házasságnál. Szóval cél az van bőven, de én hol leszek ebben? Hogy fog ennyi mindent belesűríteni az idejébe? Szerintetek bele fogok ebbe férni?

Ha egyébként minden területen jó vele megvárnád, amíg a végére ér ezeknek?



2016. febr. 14. 10:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kéthetente egyszer az nagyon kevés. a vasárnapot kihasználhatná, miért egyedül pihen ilyenkor? tökjó pedig dögfáradtan fetrengeni a szerelmeddel, szeretkezni, enni valamit, aztán visszafeküdni.
2016. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 aperitif ***** válasza:
100%
Úgy látom, már most sem férsz bele az életébe.
2016. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha igazán fontos lennél neki akkor vasárnaponként nem egyedül pihenne hanem veled,azt is lehet párosban csinálni.
2016. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A vasárnapról: legtöbb vasárnapra van valamilyen családi programja, amire ugyan elmehetnék, néha el is megyek, de kettesben nem vagyunk ilyenkor sem.
2016. febr. 14. 11:02
 5/24 anonim ***** válasza:
Most akkor egyedül pihen vagy családi programja van? Meg milyen kötelező egész napos családi programja lehet egy 29 éves férfinek? Talán a volt felesége és a gyerekei? Mást nem tudok elképzelni.
2016. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tervez bele a jövőjébe, karrierista típus, ha neked ez nem pálya, akkor nem érdemes rá pazarolnod egy egyre ketyegő biológiai órádat.
2016. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Is-is, ha nincs családi programja, akkor inkább egyedül van. Pl. anyja tőle 80 km-re lakik. Ha ő jön hozzá látogatóba, akkor szombat délután jön vasárnap este megy haza. Nővére házat épít, nagyon sokszor van ott egész vasárnap.
2016. febr. 14. 11:12
 8/24 A kérdező kommentje:

6-nak üzennék. Köszönöm az aggódást, de az én biológiai órám nem ketyeg. A gyerek nálam nem opció. Sajnos. De ezt tudja is.

Viszont megkérdezném, hogyha ennyire karrierista, akkor minek kezdeményezte a kapcsolatot? Erre tud valaki választ adni?

2016. febr. 14. 11:20
 9/24 anonim ***** válasza:
#8 talán te is férfi vagy? Mert most az ugrott be hogy a családja nem tudja hogy homoszexuális, ezért nem vállal fel tèged.
2016. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ő hogyan látja a kettőtök közös életét. Már a jelen helyzet is elég rosszul hangzik...

Nem tartod különösnek, hogy ő nem kérdezi meg azt, hogy neked mire lenne szükséged? Így sajnos elég egyoldalúnak tűnik a dolog. A leírásból úgy tűnik, hogy ez a férfi kizárólag saját magával van elfoglalva.

2016. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!