Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárnád, amíg megvalósítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárnád, amíg megvalósítja az ambícióit?

Figyelt kérdés

3 éve ismerem a barátom egy éve jöttem össze vele, amit ő kezdeményezett. Eddig úgy nagyjából két hetente volt rám egy napja, ami nem túl sok, de munka mellett ennyi jutott. Viszont, ha volt valamilyen program hétköznap este, arra eljött. Bárhová hívtam eddig, mindenhova eljött. Én is dolgozom, hétköznap délután nem mindig érek rá. Viszont a hétvégék mindig szabadok. Ő szombaton általában túlórázik, vasárnap meg pihen egyedül.

Eddig „csak” dolgozott. Viszont a jövőbeli tervei a következők. Szeptembertől mesterszakra fog járni az egyetemre levelező szakra, ami két év. Közben ugye ugyanúgy munka, illetve még több, mert minden második héten péntek szombaton lesz oktatás, így a pénteket le kell dolgoznia, nem kap rá szabadságot. Utána meg akar csinálni egy angol felsőfokú nyelvvizsgát, most nagyjából a középfok alján van a tudása. Majd ki akar menni a cégének az amerikai kirendeltségére nem tudom hány évre. Közben még kocsit is akar cserélni, meg a házát is fel akarja újítani.

Ő most 29 éves én eggyel több. Házasodni majd valamikor, talán 10 év múlva akar. Én úgy vagyok a házassággal, hogy ha akarja, akkor legyen, én nem fogok érte kézzel-lábbal kapálózni többre tartok egy jól működő párkapcsolatot a hivatalos házasságnál. Szóval cél az van bőven, de én hol leszek ebben? Hogy fog ennyi mindent belesűríteni az idejébe? Szerintetek bele fogok ebbe férni?

Ha egyébként minden területen jó vele megvárnád, amíg a végére ér ezeknek?



2016. febr. 14. 10:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Ezt nem értem, mi nem felel meg? Az hogy nagy valószínűséggel ottmaradnék a szülőágyon? Hát az tényleg nem felel meg, bocs."


azt írtam, hiába a logika: ha te többet szeretnél találkozni, mint amennyit találkoztok, akkor nincs az az indok, amitől úgy érzed majd, hogy ez rendben van.

2016. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak tartsd nyitva a szemed.
2016. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ezt én is furcsának gondolom, hogy kéthetente van csak ideje arra, akit szeret. Még csak azt sem tudhatod, hogy az élet többi területén milyen, mert ennél én még a távolabbi barátaimmal is sűrűbben találkozom, ti - sarkítva - eddig 3 év alatt találkoztatok kb 80-szor. Együtt élve ez picit több, mint 2 hónap. Nyilván az az egy nap két hét után hiper-szuper, mert már annyira hiányzik neked. Ezen is gondolkozz el!

De ő ilyen sajnos változtatni nem fogsz tudni rajta. Elfogadod önzőségével és karrieristaságával együtt, vagy nézel más után.

2016. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

az kizárt... úgy érezném ennyi alapján, hogy én a fontossági sorrend legvégén vagyok. nem egyeznek az elképzeléseink (pl. én is dolgozom, vannak ambícióim, szeretnék szakképzésre menni, de ez az időbeosztás nonszensz), én nem ilyen kapcsolatra vágyom. ez egy vicc, meg se fordulna a fejemben, hogy ilyen férfival összejöjjek, egy percig nem viselném el, hogy ennyire nem fontos neki a kapcsolat.


23n

2016. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!