Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárnád, amíg megvalósítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárnád, amíg megvalósítja az ambícióit?

Figyelt kérdés

3 éve ismerem a barátom egy éve jöttem össze vele, amit ő kezdeményezett. Eddig úgy nagyjából két hetente volt rám egy napja, ami nem túl sok, de munka mellett ennyi jutott. Viszont, ha volt valamilyen program hétköznap este, arra eljött. Bárhová hívtam eddig, mindenhova eljött. Én is dolgozom, hétköznap délután nem mindig érek rá. Viszont a hétvégék mindig szabadok. Ő szombaton általában túlórázik, vasárnap meg pihen egyedül.

Eddig „csak” dolgozott. Viszont a jövőbeli tervei a következők. Szeptembertől mesterszakra fog járni az egyetemre levelező szakra, ami két év. Közben ugye ugyanúgy munka, illetve még több, mert minden második héten péntek szombaton lesz oktatás, így a pénteket le kell dolgoznia, nem kap rá szabadságot. Utána meg akar csinálni egy angol felsőfokú nyelvvizsgát, most nagyjából a középfok alján van a tudása. Majd ki akar menni a cégének az amerikai kirendeltségére nem tudom hány évre. Közben még kocsit is akar cserélni, meg a házát is fel akarja újítani.

Ő most 29 éves én eggyel több. Házasodni majd valamikor, talán 10 év múlva akar. Én úgy vagyok a házassággal, hogy ha akarja, akkor legyen, én nem fogok érte kézzel-lábbal kapálózni többre tartok egy jól működő párkapcsolatot a hivatalos házasságnál. Szóval cél az van bőven, de én hol leszek ebben? Hogy fog ennyi mindent belesűríteni az idejébe? Szerintetek bele fogok ebbe férni?

Ha egyébként minden területen jó vele megvárnád, amíg a végére ér ezeknek?



2016. febr. 14. 10:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

8,


nem mindenki gondol bele előre.


másrészt lehet, hogy ez neki így kényelmes, és addig megy majd, míg meg nem unod.

2016. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok férfi, nő vagyok. Csak nem lehet gyerekem. Túl nagy kockázattal járna. És ismer a családja, szóval fel vagyok vállalva.

Megkérdezi ő, hogy nekem mire van szükségem, tudja is. De az az álláspontja, hogy ezeket addig akarja megvalósítani, amíg nem házas, és van elég energiája. Végül is van benne logika.

2016. febr. 14. 11:32
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, 30 éves vagy, ilyenkor NŐ a nő. Nem akarsz gyermeket, rendben, nincs ezzel semmi baj - de biztos, hogy a legszebb éveidet, a nőiességedet egy ilyen "kapcsolatra" akarodpazarolni? Mert amit most csinálsz, az az értékes éveid elpazarlása, semmi több.
2016. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ok, csak olyan furcsa az egész. Bár ha örökbe akarnál fogadni, azt sem érdemes túl későn kezdeni. Én egyébként megvárnám, de ez én vagyok, mert nekem nincs akkora igényem a gyakori találkákra.
2016. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

miért, mi változik a házassággal?


te is úgy képzeled, hogy azzal elvágod az előző életed, és egy teljesen új kezdődik?


nem, nincs abban logika, amit mond, pláne, ha még gyerek se lesz.


amúgy is hiába lenne, ha neked ez nem felel meg.

2016. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"miért, mi változik a házassággal? "

szerintem semmi, hogy ő mit vár tőle azt nem tudom.


"te is úgy képzeled, hogy azzal elvágod az előző életed, és egy teljesen új kezdődik? " Nem.


"nem, nincs abban logika, amit mond, pláne, ha még gyerek se lesz."

ANnyiban van, hogy addig kell tanulni, amíg bírja energiával, nem majd nyugdíjas korában, nem?


"amúgy is hiába lenne, ha neked ez nem felel meg."

Ezt nem értem, mi nem felel meg? Az hogy nagy valószínűséggel ottmaradnék a szülőágyon? Hát az tényleg nem felel meg, bocs.

2016. febr. 14. 12:01
 17/24 anonim ***** válasza:

29 és 30 évesek vagytok, neki saját háza van.


Soha fel sem merült, hogy összeköltözzetek?


Vagy esetleg távol éltek és dolgoztok egymástól, az is az egyik oka annak, hogy ilyen ritkán találkoztok?

2016. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ő ugyanabban a városban él és dolgozik. Én tőle 30 km-re egy másik városban lakom. Lakóhelyemtől 60 km-re járok dolgozni busszal. Ha odaköltöznék hozzá, akkor csak átszállással tudnék bejárni dolgozni előbb el kellene buszoznom a mostani lakóhelyemre, itt átszállni és tovább a munkahelyemre.
2016. febr. 14. 12:19
 19/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy inkább neked kéne ott munkahelyet találnod ahol ő lakik.
2016. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, csak nem tudom megéri-e feladni, a mostani biztos viszonylag jól fizető munkámat. Ugyanis elsőre biztos, hogy csak szalagmunkát tudnék ott találni.
2016. febr. 14. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!