Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van hogy valaki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy valaki szakítás után még vonzódik az exéhez?

Figyelt kérdés
Hogy kívánja őt vagy lefeküdne vele? Mikor múlik el a testi vonzalom?

2016. febr. 14. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor beno a fejed lagya.
2016. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hali, szerintem sose. Aki az eseted, az az eseted.
2016. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az exemhez akivel 3 hónapja szakítottunk, egyáltalán nem vonzódom (igaz azóta csak egyszer találkoztunk).

De volt egy barátom még 16 évesen, akivel csak 2 hónapot jártunk annó, gyerek szerelem volt még, semmi komoly.

Azóta is jóba vagyunk, egy a baráti társaság (9 év telt el), de róla pl mindig eszembe jut, hogy izgatna a gondolat, hogy megint elkezdjünk járni, és idővel most le is feküdnék vele :D Talán már érettebb fejjel több esély lenne egy jó kapcsolathoz, mint annó.

2016. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok, hülyeséget írtam, azt akartam, hogy szóval akihez alapból vonzódsz, ahhoz továbbra is fogsz, attól függetlenül, hogy hogy álltok egymással. Szóval az előbbi komim első fele felejtős^^ Vagy csak lehagytam a végéről, hogy "múlik el". Meg persze vannak extrém esetek, de azokat most leszámítva.
2016. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiúknál ez mást jelent, ott nem feltétlen kell érzelem a testi vonazlomhoz. nem kell túlspilázni, aki férfiból van, az gerjed arra, akire egykor is gerjedt. így működnek. :D
2016. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen. De szerintem ez el múlik egy idő után. Amikor jön valaki, akihez ezerszer jobban vonzódsz. Akkor a régi már eszedbe sem jut...
2016. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En meg jo ket honapig sajnaltam, hogy nem fekudhetek le vele tobbet, nem csokolozunk mar...es nagyon kivantam...de ez csak amolyan hormonok jateka, elmulik.
2016. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!