Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem eléggé tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem eléggé tisztel a párom. Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2 éve és 6 hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Én 18, ő 22.


Vitáink konkrétan nincsenek.


Az bánt a legjobban engem, hogy ha rossz napom van (ami mndenkivel megesik) képes veszekedni velem azért, mert kicsit lehangolt vagyok. Ilyenkor mindig leüvölti a fejem, hogy "Na má' megin' mi a f*** bajod van?". Ez rosszul szokott esni, és néha kicsit elpityergek.


Múltkor mondott valami h#lyeséget, hogy megöli magát. Felkaptam az agyvizet és majdnem felpofoztam, de csak leszidtam, hogy minek kell ilyen marhaságon agyalni, és szinte nekem esett, megrángatott, hogy én ő vele ne merjek kiabálni.

Volt rá példa, hogy egyszer szórakoztam vele (h#lyéskedtem-szoktunk) és megpöcköltem az orrát, bevágta a hisztit, hátat fordított és azt mobdta, hogy lehetek ekkora t#pló.


Annakidején meg akartam lepni egy ajándékkal, és ő ugye nézi a telefonomat sokszor és pont néztem az ajándéknak szánt dolgot, és nem mutattam meg a mobilomat.

Megrángatott és kiabált velem, én pedig felpofoztam, és hatalmasat visszaütött, amitöl a falnak estem és vérezni kezdett a fejem. Ő még bocsánatot sem kért és engem hibáztatott. Nagyon rosszul esett, akkor majdnem elhagytam.


Van, hogy a boltban elkezd velem vitázni hangosan, és annyira rosszul érzem magam miatta. :'(


Úgy érzem nem tisztel úgy, ahogyan én tisztelem őt. Nagyon, de nagyon szeretem!

Nem tudom mi tévő legyek. Szeretném, hogy amikor lehangolt vagyok megvígaztaljon és tiszteljen.

Tudom, hogy szeret, de szerintem ez nem a legmegfelelőbb módja, hogy kimutassa.


Beszéltem már vele arról, hogy mit szeretnék. Megigérte, hogy úgy lesz, de nem lett úgy. Annyi változott, hogy mostanában bocsánatot kér, de a többi zajlil ugyan úgy. Van egy bátyja, akiről néha olyan, mintha jobban tisztelne. :(


Mi a véleményetek?


Velem lenne a gond?

Mit csinálok rosszul?

Mit kellene tennem?

Menjek vagy maradjak?



Köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 14. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Mintha egy hisztis óvodást kevertek volna egy agresszív börtöntöltelékkel. Kalap-kabát neki. Ez nem is kérdés.

Meg mi az, hogy nézi sokszor a telefonodat? A fenekedet a wc-n nem akarja kitörölni __arás után? Ezzel az erővel ott is mobilozhatsz...megrángat, neki lök a falnak? Ne viccelj már. Hogy lehetsz együtt egy ilyen f...kalappal?

2016. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Az meg kihagytam, hogy dehogy szereted. Te inkább csak attól félsz, mint az emberek 90%-a, ha lelépsz, akkor egyedül leszel egy ideig vagy végleg. Ettől tartasz. Ennek köze sincs a szerelemhez, szeretethez. Az a baj, hogy magadnak is téves érzéseket, képzeteket magyarázol be. Ő nem szeret téged, csak használ. Csak úgy vagy neki. Szóval...
2016. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy ez nem komoly...


Velem lenne a gond? - Igen, megpedig az, hogy meg mindig egy ilyen sutyerak agressziv vadbarommal vagy egyutt, es nem hagytad ott az elso ilyen utan. Mondd, onbecsulesed nincs, vagy elvezed a martir szerepet?


Mit csinálok rosszul? - Az, hogy meg mindig vele vagy.


Mit kellene tennem? - Azonnal otthagyni es soha tobbet nem allni szoba vele, hiaba igerget majd ossze mindent (szovegelni barki tud, o meg mar bebizonyitotta, mekkora egy gusztustalan fereg) ill. all neki erzelmileg (es meg ki tudja hogyan) zsarolni (lehet, hogy csak az egyik lesz meg ezek kozul, bar ennek a fajtanal altalabn mindketto megvan)


Menjek vagy maradjak? - Nyilvan menj. Meghozza azonnal, es vissza se nezz.

2016. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok lesüllyedni a te szintedre!

Honnan tudod, hogy én milyen vagyok? Ne személyeskedj!

És ha lehet, többet ne provokáld az embereket!


Köszönöm szépen!

2016. febr. 14. 22:31
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy szereted, de ez a szerelemtől baromi messze van. Lépj le minél előbb, és keresd meg azt a fiút, akivel minden tekintetben összeilletek.
2016. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
*** az előbbit az elsőnek írtam
2016. febr. 14. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez egy bántalmazó kapcsolat, nem vitás, ha jót akarsz menekülj!:)

Tessék egy teszt : [link]

Bár felesleges kitölteni, mert az eredmény egyértelmű.

Benned lenne a hiba?

Biztosan van benned is,pláne írod :"felpofoztam"...hm.

Persze nem ismerjük az előzményeket.

Légy nyugodt,ez az ember nem szeret téged.

Szakíts mielőbb!

2016. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első nem rólad írta, hanem a "párodról" hogy mint egy ovis és egy börtöntöltelék. Csak már annyira a béka segge alatt van az önbizalmad a sutyerák pasid miatt, hogy mindent magadra veszel.


Ez egy klasszikus bántalmazó kapcsolat. Menekülj! Hiába szereted, mindig bántani fog és kihasználja az érzéseidet. Te ennél sokkal, de sokkal jobbat érdemelsz. Így akarsz élni? Civakodva, verekedve?


Ez nem párkapcsolat. Hidd el, én is voltam ilyenben, és bármit is csinálsz, bárhogy teszel a kedvére az ilyeneknek, nem lesz jobb. Mert ő nem azért üt meg téged, mert Te rossz vagy. Azért üt, mert ő van ezen a szinten.


Egy normális kapcsolatban, ha hibázol, akkor a párod leül vele szemben, megfogja a kezed és elmondja, hogy ez neki rosszul esik, és megkér, hogy változtass azon. És ugyanez visszafelé is igaz: ha a párod megbánt valamivel, akkor elé állhatsz és elmondhatod neki szépen, és ő megérti. Ez a normális kapcsolat.


Borzasztóan fiatal vagy, 16 se voltál talán, amikor összejöttetek. Megértem, hogy iszonyú nehéz elhagyni azt a fiút, aki mellett nővé értél, de muszáj leszel. Ez így nem élet.

2016. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy agresszív, érzelmek nélküli vadbarommal vagy, és azért teheti ezt meg veled, mert az első pofon után nem hagytad ott. Ha egy férfi megüt egy nőt, azt nem szereti és nem tiszteli és már nem is fogja tisztelni. Ráadásul nem vagytok egy hullámhosszon mindig rosszkor rossz reakciókkal a legrosszabbat hozzátok ki egymásból.
2016. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor szanaszejjel verve fekszel 8 napon tul gyogyulo serulesekkel a korhazban, majd akkor talan felfogja az apro borsonyi agyad hogy mekkora egy olni valo fereggel vagy egyutt. Nem vagy normalis. Gondolom a ferged mar elmarta melloled az osszes baratnodet hogy ne legyen senkid aki megraz hogy ebredj mar fel. Bantalmaznak. Bajban vagy.
2016. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!