Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Megsértődnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megsértődnétek, ha a barátnőtök más férfit is szépnek látna?

Figyelt kérdés

Ma a barátom bemutatott egy barátjának. A barátom se piskóta, de az a srác egyszerűen gyönyörű. Igyekeztem nem megbámulni. Felesége van, meg gyereke.

Mentünk haza, a barátom mondta, hogy meghívta őket hozzánk egy hétvégére. (Hely van bőven, vendégszoba, két fürdőszoba)

Én meg félig poénból félig komolyan kijelentettem, hogy "Ha őt idehozod, én megyek otthonról"

Erre a párom megsértődött.


Jogosan?


2015. dec. 13. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fura egy pasit szépnek, meg gyönyörűnek nevezni. Egyébként is, szép egy nő legyen, a pasi elég ha "csak" jól néz ki:) Nekem nem kell szép pasi, egy karizmatikus arc sokkal jobban tetszik. Egy pasi legyen férfias, jobban vonz a viselkedése, hogy fel tudjak nézni rá, a határozottság. Legyen jó fej, jól érezzem magam vele.
2015. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj szerintem, ha helyesnek, jóképűnek találod. Az, ahogyan ezt kifejezted, jogosan bántja meg a másikat. Mit szólnál ahhoz, ha a párodnak keltené fel a figyelmét egy hölgy? A két válasz közül melyiknek örülnél jobban:

a) nem tagadom, gyönyörű nő.

b) annyira gyönyörű, hogy nem szívesen lennék vele egy légtérben.


A "félig komoly" kijelentésed nagyon gáz volt. Ilyet a barátnők mondanak egymás között, és egy szinten van a "nem rúgnám ki az ágyamból" jellegű megjegyzésekkel.

2015. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Félreszex szagot szimatolok. Ennek orgazmus lesz a vége. Csak a másik ipsétől. Hogy nem bírsz a punciddal...:O
2015. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. Fordított esetben nekem se esne jól egy ilyen megjegyzés.
2015. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Caerus ***** válasza:
Önmagában az, hogy más is tud tetszeni még rendben, de az ilyet SOHA nem közöljük a párunkkal. Mondhatod akármilyen ártatlanul, hiába nem célzásnak szánod, hiába tudja ő is a szerelemtől még nem válsz vakká, akkor is rosszul esik.
2015. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így tálalva én is berágtam volna.
2015. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátom biztos nagyon megsértődne, ha észrevenné, hogy tetszik nekem valaki más.
2015. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!