Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megsértődnétek, ha egy vidéki látogatásotok során a pasitok titeket a szamárra ültetne, míg ő maga egy lóra ülne fel, és úgy mennétek tovább?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2016. febr. 16. 01:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én diákként lovardában dolgoztam, elég jól lovagolok. Míg párom kb messziről ha látott lovat és kb a kengselt nem tudná beállítani magának nem túl életszerű.

Én tuti nem ülnék a szarárra (elég genya állatok, volt már dolgom velük). Párommal meg, megbeszélnénk ahol egy ló van ott ált. akad több is.

2016. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Soha nem ültem még egyiken sem, de egy szamár alacsonyabb, ha jól tudom, és talán nyugisabb is a lovaknál, úgyhogy kipróbálni lehet, hogy még jobban is örülnék neki.
2016. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne szamárkodj már ezzel a kérdéssel! :D
2016. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy elvitt vidékre és megmutatja, hogy kell szamaragolni. Azt is gondolnám, hogy ha ismeri az állatokat, akkor vsz oka van annak, amit csinál, nem velem akar kitolni (de nem is érezném kitolásnak, a csacsi cukibb, mint a ló, és alacsonyabbról esik az ember róla)
2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azért írtam a lenézést, mert - és tényleg nem akarok senkit megbántani - vannak azok az öreg vidéki bácsik, akik szeretik a városiakat ilyen helyzetbe hozni, hogy megmutassák, hogy mekkora arcok. Nekem az ilyen nem tetszik.


Magával a szamárral semmi bajom, de mi van, ha a pasi szándéka direkt az, hogy a lány ezt rosszul vegye, megsértődjön, aztán lehessen neki mondani, hogy milyen hülye pitsa.

2016. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én inkább örülnék, mert utálom a lovakat és félek is tőlük, de egy szamár aranyosabbnak tűnik.
2016. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megharagudnék, ha a szamaram megállna, ő meg elvágtatna mellettem a lóval.
2016. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekem egyből clint eastwood ugrott be erről a kérdésről.

ő öszvéren lovagolt több filmben is.

aztán amikor bekóstolták a poncsóját felhajtva annyit mondott-

az öszvérem gyűlöli a nevetést...még azt találja hinni,hogy rajta nevetnek.

vagyis ő kiállt az öszvéréért:)

2016. okt. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megjegyeznem a pasimnak, hogy "hat igen,ha lo nincs a szamar is megfelel":D
2016. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!