Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvált gyerekes anyukák mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált gyerekes anyukák mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
7 éve egyedül nevelem gyermeket, 3 éve van új kapcsolatom, de a fiam és a párom viszonya még mindig olyan semmilyen. Igaz nagyon hosszú ideig be sem mutattam őket egymásnak. Nem élünk együtt, de napi szinten nálunk van. (nem alszik mindig ott)Párom zárkózott és nehezen tud bármit kezdeni a gyerekekkel, ezért is voltam türelmes. Sajnos a gyerekemen is érzem, h kezdi megelégelni és mivel 8 éves már közölte is, hogy nem szereti, mert nem beszélget vele, ritkán játszik vele. Párom nem nyit felé. Az egyetlen és folyamatos vita témán az én gyermekem. Mit tehetnék?
2016. febr. 16. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ertem, az anyuka sose felelos, sose hibas. Ebben az esetben sem kellene eszbe kapnia, hanem a gyereknel felnottnek lennie. A kerdezo eseteben meg a ferfinak kell felnottnek lennie. De, hulye vagy.

Es a valosagban is kepen rohognelek.

2016. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez. Én is csak azóta tudom, mióta kapcsolatom van. Az én fiam is 8 éves. másfél éve lakunk együtt.

Viszont hiába nincs gyereke a páromnak, próbálok közös programokat találni Nekik.

Például eljárnak horgászni, vagy épp vadasparkba, de a Mc. Donalds is jó buli... (persze évente max 2szer)


Szerintem próbáld őket kettesben hagyni... vagy közös programokat találni nekik. Előbb kis időre, majd egyre többre.

Vagy az iskolával kapcsolatos dolgokról is beszélgethetnének... ki milyen tanuló volt :) nálunk nagy derültséget kelt...


Bár így már elég nehéz lesz, hogy ennyi idő eltelt.


Én biztos átgondolnám a kapcsolatom, mert nekünk is volt hullámvölgy mikor kiakadtam, hogy mindig csak kritizálja a gyereket. Így mind a kettőjüknek változtatni, idomulni kellett egymáshoz. A fiamnak jobban figyelnie rá, neki meg elnézőbbnek lennie...


Szóval ha továbbra sem lesz változás... lépned kell! a fiad miatt!

2016. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves utolsó ti mióta vagytok együtt, ha 1,5 éve éltek együtt? Zökkenőmentes volt az összeköltözés?

2016. febr. 17. 19:13
 14/14 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, 3 hónap után ismerkedtek meg. A nyári szünet jól jött a fokozatos ott tartózkodáshoz.... nyár végére oda cuccoltunk. Szeptembertől már onnan ment iskolába.

Neki egy kérése volt, hogy heti 1 napot aludhasson a tatánál (hisz ott laktunk születése óta)


Az elején sokat mondta, hogy jobb a tatánál, mert ott mindent lehet :)

de hát tudjuk, nagyszülők.... néha rosszul esett azért. Egyébként nagyon elfogadó gyerek, ez a szerencsém. Ő mindenkit szeret, aki a családba kerül.

2016. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!