Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatra készülünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatra készülünk. Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
A párom külföldre utazik. 6 hónapot lesz kint, és 6 hónapot itthon. Másfél éve vagyunk együtt. Vele tartanék, de nem hagyhatom az egyetemet sem. Kérlek, adjatok tanácsot. Annyira elveszett vagyok. Hogy lesz ez? Rá fog menni a kapcsolat? Nagyon nem akarom elveszíteni őt. Volt már tapasztalatotok ilyen téren? Mondjatok valamit.
2016. febr. 17. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha kis esetlen a csávó, akkor nem kell félned, nem hiszem, hogy találna valakit.


ha viszont ért a nőkhöz, akkor benne van a pakliban, hogy megdug egy párat, míg te itthon vagy

2016. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6 hónap nem a világ vége, de nem is piskóta, ha minden nap beszéltek, chat szexeltek és skypeoltok akkor kibírható, ezek nélkül nem nagyon
2016. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

chat sex...


utolsó, hát neked is aztán sok eszed van.. xD

2016. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

6hónap kint lét alatt azért hazajön néha, nem?

Szerintem így, hogy tudod meddig tart ez az egész történet, így kibírható.


Fontos, hogy az elején megbeszéljétek, ki mit vár el: pl. napi kapcsolattartás, lehet, hogy egyikőtök örülne minden este telefonbeszélgetésnek, a másiknak viszont nem égető szükség, stb.

És hogy legyen életed, amíg távol van, ne sírj egy sötét szobában, hanem járj el a barátaiddal ugyanúgy, hobbik, stb.

2016. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem, nem jön haza. 6 hónap totál külön.
2016. febr. 17. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem már most meg romlott a kapcsolatom,pedig az én párom 3 hetente jár haza és fél éve csinálja ezt.6 éve együtt vagyunk.

Ha szerencsétek van,nem hidegűltök el egymástól.

Ezt a három hetet,alig birom,6 hónap az nagyon sok idő.

Te nem tudsz kimenni,hozzá látogatóba?

Kitartást! Sajnos elég nehéz lesz! :(

2016. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
legjobb barátom és a menyasszonya 2 évet is kibírtak... ha szeretitek egymást, minden megoldható...
2016. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ráment sajnos,de nem miattam.

Jól kell ismerni magad és a párod ahoz hogy most előre megjósold mi lesz. Ha bírsz magaddal és elég a kezed, meg neki is akkor nem lesz gond.

2016. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7.ik, két év úgy, hogy nem találkoztak egyáltalán?
2016. febr. 18. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bíztok egymásban meg lehet csinálni, nekem is volt már távkapcsolatom, mondjuk ott nem volt 6 hónapnyi szünet, az tényleg kicsit sok, de nem olyan kibírhatatlan.Nézd a "jó" oldalát, nem fogja elvonni a figyelmed vizsgaidőszakban :D
2016. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!