Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket gyerekem van. Tanyán lakom ami az én nevemen van. összejöttem egy férfival 3 éve aki bővitett a házamon. Be akarom vele fejezni, mert egy mogorva, meg minden nap iszik Beszélni se lehet vele. Volt hogy fél évig nem dolgozott . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan rakjam ki ha önszántából nem akar menni?van háza ahová tudna.Hozzam nincs bejelentve.Ha én kirakom és rámtöri az ajtót ? mit lehet tenni? Fenyegetőzik azzal is hogy lebontja a házamat
2016. febr. 18. 17:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben áthívnék 2-3 embert, hogy amikor jön a ház elé rakott cuccaiért, ne tudjon emberkedni. Zárat cserélj, nem nagy tétel.Ha gondot okoz, rendőr. A házilag eszkábált dolgok nem számítanak bele az értéknövelésbe, így nem is követelhet. Jó tanács, hogy vegyél egy gázsprét és figyelj a kirakás utáni hetekben, hátha felbukkan (pszichopata típusnak tűnik).
2016. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Szóval, meguntad a trógert... hát akkor bogaram add vissza neki ami az övé, mert nem hiszem, hogy fél év alatt valaki feleszi azt, ami egy hozzáépítés ára... most szabadulnál, de fizetni meg nem akarsz, gyönyörű mondhatom, már nem azért, hogy egy piás pártját fogjam, de a nők is megérik a pénzüket!
2016. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Tizenkettes a számból vette ki a szót. Ugyanolyan trógerség az is, amit te csinálsz.
2016. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

Miert trógerség?

Ugyanúgy főzött/mosott ra...Pasi cseszte el az ivassal

2016. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, milyen mértékű bővítés volt, és mennyibe került. Azt sem, fél év alatt mennyit ivott el és élt fel. Jó lecke ez: a szarásról is el kell tenni a számlát és banki kivonatokat, akkor is, ha a kapcsolat éppen simán megy. Én is így teszek, másnak is ajánlott.
2016. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%
Azért trógerség, mert gondolom a 3 évből talán valamit ez az iszákos ember is tett le az asztalra, annak is biztos oka van, hogy hirtelen miért nem dolgozik, és miért vedel!?
2016. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, addig nem szokott gond lenni, amíg a pasi viszi a lóvét haza, meg bővít a házon... addig nem számolgat senki ...de ha kicsúszik a lába alól a talaj... persze kérdés az is, mennyit vitt haza 3 év alatt, és mennyit költött az utóbbi 6 hónap alatt... mennyi ment a házba ...lehet osztani szorozni, és ha a kérdezőnek a lelkiismerete azt diktálja, hogy így rendben van, akkor rendben van. De ha rendben lenne, akkor nem írta volna ki a kérdést.
2016. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.rendbe van a lelkiismeretem.nem kértem hogy bővitsen.főleg hogy még engem büntetnének..meg hiába kértem hogy ne igyon.nem én csesztem el a viselkedésemmel hanem ő.
2016. febr. 18. 18:56
 19/20 anonim ***** válasza:
Nézd Kedves Kérdező, mindenki tudja, hogy nem egy leányálom együtt élni egy piással, De ha én nem kérek egy süteményt, amivel megkínálnak, akkor nem fogadom el! Gondolom nem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy már pedig vagy beépítem a házad vagy megöllek :D Tudod a nem döntés is döntés, olyan a világon nincs, hogy engedély nélkül, és az akaratom nélkül valaki az én tulajdonomhoz hozzárakjon vagy elvegyen! Az hogy iszik arról nem biztos, hogy tehetsz(de lehet)és ezt tűrni sem kell, de én a helyedben visszaadnám a pénzét, és megszabadulnék tőle! De te tudod!
2016. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ivott mikor megismertem akkor is....sajnos benèztem..rózsaszin felhők .mindenki követ el hibát. és ráhagytam hogy csinálja. most bontathatom vissza.nem akarok büntetést.
2016. febr. 18. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!