Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer az eszem tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer az eszem tudja, hogy soha nem leszunk egyutt a pasival, miert nem birom elfelejteni?

Figyelt kérdés
4 honapja baratnoje van. Azota szenvedek es belefaradtam mar. Tudom, hogy nem jarnek vele jol, nem szabad szeressem, de miert nem tudom elfelejteni, mit tegyek, hogy ne vagyjak ra annyira, es tovabb tudjak vegre lepni?
2016. febr. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is várom a válaszokat. 4 éve egy nős férfiba vagyok szerelmes és nem tudom kiverni a fejemből
2016. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lanyok, de akkor miert nem csinaltok valamit?Miert az az elso h ki kell vernetek a fejetekbol?Oke van baratnoje, es?Tettetek valamit azert h megkapjatok, tetszetek neki, van eselyetek, tudja h szeretetitek?


Vagy ez az egesz mozi csak a ti fejetekben fut?

2016. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán kicsit sivár az eletetek, nincs más örömforrás, csak az álmodozás? Éljetek, nem kell feltétlenül pasikban gondolkodni, annyi minden más van az életben. Foglaltra hajtani nem egyenes dolog és vissza szokott ütni.
2016. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tennek erte, hogy erezze, hogy tetszik nekem, de eloszor is nagyon sok lanynak tetszik, masodszor pedig a csaj sokkal ertekesebb, jobb csaj, mint en!
2016. febr. 18. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Szoval akkor nem arrol van szo, h eselytelen vagy hanem alacsony az onbecsulesed ami nagy kulonbseg. A szerelem meg a tetszes az nem kulsoseg kerdese hanem kemiae.


Ha soha nem mondod el neki h mit erzel akkor eselyed sem lesz erre az emberre, aki egyebkent lehet h azert jott ossze azzal a lannyal mert ugy erezte h veled nem tudott:-)


De erted, kommunikalni kell. Legrosszabb esetben azt mondja h "nem" de akkor pegalabb szaz szazalekosan tudod h nincs eselyed es akkor a kerdesed felteheted a gyakorin ismet.


Szoval beszelj vele oszinten, es bixtos vagyok abban, h ez osszejon. A parkapcsolatok zome atmeneti:-))

2016. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!