Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kezdetnek jo lesz? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kezdetnek jo lesz? Hogyan lepjek tovabb rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon regota szerelmes vagyok valakibe, aki massal van. Nem valoszinu, hogy vegleg egyutt maradnak, de ez nem szamit. Tul sokat szenvedtem miatta. Sok idot toltottem azzal, hogy mindig jol nezzek ki, ha osszefutok vele, ha latni fog. Egyetemre sokszor annyira nem is erdekelt mir veszel fol, de szeretnek valtani. Azt szeretnem, hogy minden nap jol nezzek ki, meg akkor is, ha o nem fog latni. Szeretnek egyetemre is magassarkut hordani, esetleg ruhakat, szoknyat, blezert. Nem fogok egyetemen senkit megismerni, mivel mindenki mindenkit ismer, de magam miatt szeretnem ezt. Velemeny?
2016. febr. 19. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Na várj, tehát ha nem találkoztál vele, akkor úgy néztél ki, mint egy hajléktalan?

Ha te úgy érzed, ez segít, akkor persze válts stílust.

2016. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem ugy neztem ki, de nem voltam olyankor soha annyira a toppon.
2016. febr. 19. 18:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Hulyesegeket beszelsz utolso. Par hobapja vannak egyutt, a masik meg az, hogy amikor ki voltam oltozve korantsem voltak egyutt... irgalmatlanul felreertelmezted a kerdesem.
2016. febr. 19. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!