Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavarja?

Figyelt kérdés

1,5 éve járok a barátommal, 3 éve van meg a tetoválásom.

Mikor randizgattunk és megmutattam neki, jól fogadta.

Nemsoká lediplomázok, ezt egy tetoválással szeretném "ünnepelni".

Mikor leültem ezt megbeszélni vele teljesen kikelt magából.

Kiderült, hogy a meglévőt is utálja és nem akar többet látni rajtam. Teljesen ledöbbentem, mert eddig semmi baja nem volt vele.

Azt hozzá kell tenni, hogy a jelenlegit is csak az látja, akinek én megmutatom, a következő se lenne kevésbé takarható pontján a testemen.


Nem igazán hatott meg a hisztije, szerencsére az én testemet én birtoklom, de meglepett, hogy ennyire kiakadt, pedig mindig is tudta, hogy még 2 mintát fel akarok varratni.


2016. febr. 19. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol van?
2016. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
82%

nem

nem vagy tulajdona

ennyi erővel a levegővételed is előírhatna

2016. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel tele vagyok varrva, bár nem lányként. De mindig úgy voltam vele, hogy a bőröm az enyém, el lehet fogadni, vagy utasítani.Egyéni megítélés. Csináltass bátran, az ő problémája, hogy tetszik-e neki :)
2016. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisajátító zsarnok, world 1, level 1.
2016. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Pasi mehet a franca... tetkó jöhet


Csak szimplán uralkodni akar fölötted és ha most engedsz neki, akkor később csak még rosszabb lesz... tapasztalatból mondom

2016. febr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Varrasd magadra, amit szeretnél.
2016. febr. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

A te dolgod.

De az ő szemszögéből nézve: esetleg olyan helyen van, amit még a tetóválómesterrel se szeretni láttatni a párod?

2016. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha felvarratod, hát felvarratod... a te dógod.

Ha utána lapátra tesz a tetkóiddal együtt, hát legfeljebb lapátra tesz... ammeg az ő dóga.

2016. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik értelmesen tudtak válaszolni a kérdésemre. :)
2016. febr. 20. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!