Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan zavarja ez a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavarja ez a barátom?

Figyelt kérdés

1 éve járunk, pár hónapja összeköltöztünk, nincs közös kassza, a vásárlásokat felváltva fizetjük.

Tegnap pogácsát sütöttem neki (én nem ettem belôle) a maradék tojást, amit nem kentem a tetejére a kutyámnak adtam a maradék reszeltsajttal.Ezen teljesen kiakadt, elvette a sajtos tányért és elkezdte enni a rajta maradtat. Én rászóltam, hogy ne legyen irigy a kutyára, ô meg erre kifejtette mennyire elege van abból, hogy a kutyával kivételezek, meg hogy jobbnál jobb falatokat kap. Valóban kapott már nyulat és bárányt nyersen, mert ezekhez jutottam hozzá olcsón, ill valóban leviszem pisilni pár óránként, ha lehetôségem van rá, mert ez alap szükséglete minden élôlénynek és nem akarom feleslegesen váratni, ha nem muszáj.


2015. szept. 23. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A barátod hülye.
2015. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
A barátod egy idióta.
2015. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Tálalj a barátodnak ezentúl a kutyatálból nyers nyulat és bárányt, és vidd le pisilni óránként a ház elé. Továbbá ültesd asztalhoz a kutyát, add neki a pogácsát, és aludjon ő a párod ágyában.. Most komolyan, féltékeny a kutyára? Akkor mi lesz, ha egyszer gyereketek lesz?
2015. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg legközelebb kérdezd meg a barátod, hogy kéri-e a maradékot Ha nem akkor a kutyáé.Egyébként szerintem túlzás. Viszont nem tudom milyen egyéb "kivételeket" kap a kutya.
2015. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ritka elmebeteg barátod lehet! Mi köze van ahhoz hogy mit adsz enni a kutyádnak?
2015. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
A barátodat szerintem elsősorban nem a kutya zavarja, és nem is féltékeny a kutyára. Egyszerűen sajnálja a friss, emberi fogyasztásra teljesen alkalmas ételt a kutyával megetetni. Én is ki lennék akadva, mert az élelmiszer Q drága sajnos. Igen, a kutyának is kell valamit enni, tudom. Szóval szerintem a dolog anyagi része az, ami zavarja. A nyúl és a bárány nyersen nem alkalmas emberi fogyasztásra, de megsütve már nagyonis az.
2015. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki annyira filléb*szó, hogy felvert nyers tojast és pár deka reszelt sajtot inkább felzabál, mert drága a kutyának, annak inkább kenyeret és vizet vegyél, ne pogácsát süss.
2015. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek után az a minimum, hogy nyers lovat veszel a barátodnak, és leviszed néha őt is pisiltetni
2015. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A bárányt és a nyulat nem eszi meg, mert szegény cuki kisbárány meg nyuszika, 1 hete eszem a birkapörköltet, mert meg sem kóstolja, fél tojásból meg nem akartam rántottát sütni.

A kutya nem kap kivételeket, max azt, hogy naponta tanítom trükkökre 20-30 percet, de a barátom itthon is még 5-6 órát dolgozik, így elég sok a szabadidôm, amit az ô zavarása nélkül töltök el. Többek között ezért ment bele a kutya vásárlásba (kb akkor ismertem meg, mikor eldöntöttem, hogy veszek egy kiskutyát), hogy ne unatkozzak, meg ne legyek annyit egyedül.

A kutya minden felelôsége az enyém, jó ha 4x levitte összesen sétálni, meg a tápot ô hozza haza.

2015. szept. 23. 17:08
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
82%
sírok ezen az istenbarmán xdddd
2015. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!