Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat! Félév "szünet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Félév "szünet" után működhet újra?

Figyelt kérdés

Jelenleg távkapcsolatban élünk a Párommal. Eddig viszonylag sűrűn találkoztunk, nem volt ezzel gond, mostanában viszont havonta egyszer tudunk, ami nekem nagyon kevés.

Összetett a dolog, mert egyéb problémák is vannak, amiket viszont ebből kifolyólag megbeszélni sem tudunk. (Egyébként úgy érzem, működőképes lenne a kapcsolat, mindkét részről.)


Félév múlva ha minden igaz egy városba fogunk élni és akkor nem kell a távolság miatt szenvedni, addig viszont mivel engem borzasztóan megvisel ez, arra gondoltam, hogy legyünk külön, aztán ha úgy alakul, akkor már egy városba folytatjuk. Szerintetek ez működőképes lehet?

Nyilván megbeszélem vele a dolgot (holnap), csak kíváncsi vagyok, hogy valaki volt e már esetleg ilyen helyzetben.


Szükség van megoldásra, mert olyan, mintha Ő nem is lenne nekem, nem sokat beszélünk, sokszor vagyok egyedül és nagyon megvisel ez. Sokszor vele szembe is nagyon feszült tudok lenni, pont emiatt, pedig ez alapvetően egyáltalán nem jellemző rám, így ha távkapcsolatban folytatjuk a dolgot, csak negatív irányba fog már változni a dolog.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. febr. 20. 04:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában, ahogy írod szerintem nem életképes.

Húzzátok ki valahogy ezt a fél évet,chateljetek többet,ott a Skype, meg egyéb más kapcsolattartási lehetőség.

A mai világban azért már megoldható.

2016. febr. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de parkapcsolathoz ennel erettebbnek kell lenni erzelmileg es sokkal kevesbe onzonek mint amilyen most te vagy. Ha nekem ezt felhoznad, a parod helyeben valoszinuleh kidobnalak. Ha nem kellek most a tavolsag miatt mert TE sokat vagy egyedul, mert TEGED ez megvisel (parod erzelmi vilaga hol van ebben a gondolatmenetben? Csak magadra gondolsz.), akkor ne kelljek felev mulva sem 10 kmrol mondjuk. Felev sok ido, ha kulon vagytok akarkit talalhat aki szereti ot minden tavolsagbol es nem csak sajat magaval van elfoglalva (bar siman elhinnem hogy elvarnad tole hogy ne ismerkedjen addig, csak rad varjon, hogy TE vegre ne legyel egyedul). Ha nekem ezt felhoznad, en gondolnek el rajtad, meg a folytatason barmilyen tavbol. Foglald el magad inkabb, legyen eleted. En is eltem tavkapcsolatban, es amig nem voltak sajat dolgaim en is ereztem igy.
2016. febr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fèl èvet külön mentek szerintem,teljesen kifog hülni a kapcsolat.Nem fogjátok újra kezdeni.Èn nègy èvig dolgoztam külön a családomtól kèt havonta tudtam csak haza járni, ki birtuk.Skype, telefon,sok èrdeklödès beszèlgetès.èreztetni a másik felè a szerelmet akkor ki lehet birni.
2016. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!