Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girgu kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal aki irtó kedves s aranyos s még sosem szeretett úgy senki mint ő . Viszont lényegében én kezdeményeztem s udvarlatom neki míg össze nem jöttünk mert megtetszett az h nem mutassa többnek magát mint ami s amúgy nagyon csinos lány, úgy érzem h szeretem folyamatosan ő jár a fejembe de picit elbizonytalanodtam mert nem azt érzem amit az exem iránt aki az első tényleges szerelmem volt. ( fájt az a szakítás röviden ő átvert,s szinte egy évig mindenkit elkergettem magam mellől aki hozam akart közeledni) Lényeg az hogy ő volt az egyetlen akinél rávettem magam s bele is tudtam gondolni h vele tényleg lehet egy stabil kapcsolatom. Mikor vele vagyok csak izzik a levegő megbabonáz a szemeivel :P De picit elbizonytalanít h nem érzem ugyanazt mint a volt barátnőmnél őt tudom hogy igazán szerettem... s nem azt akarom ebből lehozni hogy őt is nem szeretem de valahogy más s fura ez nekem de elvesziteni se szeretném.
2016. febr. 20. 18:15
 1/10 Dorcimanó válasza:
56%

Szerintem soha senkit nem lehet ugyanugy szeretni mint az elsőt! Az első igazi nagy szerelem más mint a többi, még évekkel kesobb is megszorul a szivem ha valamirol eszembe jut, legyen az egy régi kedven zene vagy egy film amit egyutt lattatok...

Szerintem emiatt ne hagyj veszni egy jo kapcsolatot,mert senkivel nem lesz soha ugyanolyan!

2016. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez marhaság..szerintem meg ne húzd az idejét, ha nem vagy igazán szerelmes belé.
2016. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D csak nem szeretnék bántani senkit... örülten szerettem őt s szerintem sosem fogom elfelejteni de nem tudnék megbízni benne mert olyant tett... de ő hát huh beindít mint férfit de ugy bánik velem mint még soha senki vagyis megbecsül... érzem azt h bízhatok benne s szeret, s szeretem én is csak fura még ez a szitu... lényeg kb 9 honap alatt miota szakítottam vele 8 lány simán összejött volna velem de nem érzetem ugy h na ő kell nekem de a mostani teljesen más csak bizonytalan vagyok...:(
2016. febr. 20. 18:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeretem de néha bejön ez az érzés... amikor vele vagyok csk rá tudok koncentrálni más mintha ott se volna :P
2016. febr. 20. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Belezakkantál a másik szakításba! Hamar meg fogsz gyógyulni, ha hagyod! Szerelmes vagy!

Lazíts!

2016. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyreszt : az ember valtozik, az erzesei is. Egy ideig en is kerestem mindenkiben azt amit az elso irant ereztem. Aztan rajottem, hogy azt az erzest semmi nem fogja visszahozni, mert az az elso volt es mint ilyen, kulonleges. Tehat ez teljesen normalis, ezen nem kell fennakadni.

A masik, hogy ne agyalj annyit. Egyreszt ez a lany nem az exed es nem tett veled semmi olyat ami miatt bizalmatlannak kell lenni vele. Tudod a szerelem egy olyan jatek hogy ha veget er az szuksegszeruen legalabb az egyik felnek faj, de ha attol felve fogod vissza magad hogy "jajj, de serulni fogok" akkor pont a legszebb es legvadabb erzesektol fogod megfosztani magad amivel evekkel kesobb majd olyan szivesen gondolsz vissza, megha hihetetlen is. Nekem pl minden exemmel voltak olyan pillanatok amibol a mai napig tudok lelkileg taplalkozni.

Szerintem hajra, abbol amit leirtal, szerelmes vagy es hala egnek ez az erzes valoszinu kolcsonos. Ne dobj el egy jo kapcsolatot es a boldogsag lehetoseget azert mert egyszer valaki megbantott.

2016. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak óvatosabb lettél. Ez egy más típusú làny, mindenkinél máshogy érezzük a szerelmet. Sérültél az előző kapcsolatban, a szerelmet is máshogy éled meg, már, megváltoztál, ez nem baj. Csak maradj vele és lesz, ami lesz. Csak tartasz, attól, hogy átver, de okulva az előző esetből, már úgyis érezni fogod, ha gyanús valami, de reméljük nem.
2016. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet, hogy túl szép, hogy igaz legyen, nem akarod elhinni, a sok csalódás után, vissza fogod magad. Nem is kell kapkodni, de adj neki esélyt, ha már megtörténik a "csoda". Fogadd el!
2016. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ahogy fogalmazol: a jelenlegi lányt szereted, a másikról, pedig azt írtad szerelmes voltál belé.
2016. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :D
2016. febr. 23. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!