Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy iskolába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy iskolába menjen?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni, hogy otthon dolgozom, vágó vagyok (egyetemet felfüggesztettem pénz miatt) és lehetőségem van a munkám 90%-át otthon elvégezni, általában reggel 10-től délután 6-ig szoktam itthon vágni.

A barátnőm 16 éves és iskola helyett mind hozzám jön és veszekszik ha arra akarom rávenni, hogy az iskolába menjen és ne nálam lógjon.

Én a szüleimmel lakom, azonban reggeltől estig dolgoznak, így "szabad a pálya" nálam, azonban én sem tudok dolgozni és neki is csak gyűl a hiányzása ha a fejemen lóg. Mondtam, neki, hogy este 6 után minden nap elérhető vagyok és csinálhatunk programot, de ő csak nálam dekkolna suli helyett. Vannak céljai, de valahogy az iskolát nem szereti. Mit csináljak vele?


20/f


2016. febr. 23. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
gyerek még,neki a lógás fontosabb,mint bármi más!
2016. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes egy kis tinivel kezdeni felnőtt embernek.

A tiniknek gőzük sincs, hogy mit csinálnak, hogy milyen következményei lesznek a tetteiknek. Lesz..rják ezt, csak élni akarnak.


Ha nem tudsz rá szép beszéddel hatni, akkor inkább szakíts vele, sok mindent nem fogsz tudni kezdeni vele.

2016. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy rengeteg munkád van és nem tudsz hatékonyan dolgozni, ha ő ott van.


Egyébként sem kezdenék egy csitrivel, de ha még lóg is, és tojik bele a kötelességébe akkor meg pláne. NEm sokáig tolerálnám és kidobnám.

2016. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés inkább a tini párkapcsolatok témakörébe illik...

Egyébként meg simán ne engedd be! Biztosan meg fog sértődni, de az ő érdekeit szolgálod. Ha nem lehet vele szép szóval megértetni, hogy előbb a kötelességek, mint neki iskola, neked munka, és utána lehet együtt lenni, akkor máshogy kell ezt csinálni. Csak azért nem megy suliba, mert "nyitva az ajtód". Ha nem engeded be, akkor nem lesz más választása.


Amúgy milyen céljai vannak 16 évesen, amihez nem elengedhetetlen az iskola elvégzése?

2016. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

Vannak céljai<--->csak az iskolát nem szereti. 8 általánossal aztán marha nagy céljai lehetnek, mikor egy OKJ-s cucchoz is érettségi kell xd

Istenem hát sírok

2016. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kell neki az érettségi, meg akar egyetemre menni, csak az osztályközösségére van ki, ezért nem szeret bejárni, elég jól tanul azért.
2016. febr. 23. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező, ha valaki egyetemre akar menni, mert ez a célja, akkor nem keres olyan sz..r kifogást, hogy az osztályközösség miatt nem megy be a suliba. Viszont, ha elér egy bizonyos igazolatlan óraszámot, akkor akár évet is ismételhet.


Írod még, hogy az iskolát nem szereti, akkor hogy akar egyetemre menni? Az egyetem nem játék, sokkal keményebb, mint a középsuli.


De még csak 16 éves, majd ha megkapja az első pár pofonját az élettől, akkor másképpen fog mindenhez hozzáállni.

2016. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
hiába tanul jól, ha igazolatlan hiányzásokért kibaccák majd mint macskát szarni... Meg egyetemen majd nem kell beilleszkedni? Ha ilyen gáz a közösség, menjen át másik suliba. Két évet még folyamatosan lógni akar v hogy??
2016. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem tegnap este a szüleivel, megegyeztem, hogy nem fogom beengedni, lezártam a kaputelefont, nem ír azóta pedig szerettem volna vele beszélni a dologról.
2016. febr. 24. 08:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon éretlen kislány. Miért vagy egyáltalán vele?! Még ha érettebb lenne a korosztályánál, de láthatóan nem az.
2016. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!