Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt héten önző voltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten önző voltam és most nem áll velem szóba. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval kérte, hogy menjek el vele egy klubba de én nem akartam és megkért, hogy akkor a barátnőivel engedjem el én meg nem akartam és írtam, hogy leszarom mit csinál. Keresett utána megakarta beszélni de én nem akartam. Ráírtam utána de azt mondta nem érdeklem már. Megtudtam, hogy tényleg lement és nem csak kamuzott. Nagyon dühös vagyok rá de mégis jó lenne ha meglennénk.
2016. febr. 23. 13:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Még mindig önző vagy.

Semmit.

2016. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment.....

Legközelebb nem taktikázol és akkor talán több sikered lesz!!!

38F

2016. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

>megkért, hogy akkor a barátnőivel engedjem el


Mi az, hogy engedélyt kell kérnie? Miféle párkapcsolat ez? Ez már itt teljesen el van rontva...


>én meg nem akartam és írtam, hogy leszarom mit csinál


Most akkor nem engedted el, de ennek ellenére lesza­rod, mit csinál. Bravó.


>Megtudtam, hogy tényleg lement és nem csak kamuzott.


Még szerencse, hogy nem tudtad eltiltani. Bár eleve fura, hogy elkéredzkedett...


>Nagyon dühös vagyok rá


Egészen pontosan miért is vagy rá dühös?


Úgy látom, hogy nem csak önző, de érzelmileg és értelmileg is eléggé gatya vagy. Ha otthagynak, hát úgy kell neked.

2016. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt egyedül te basztad el.
2016. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért, met minek akar klubba menni? Hogy vadidegen pasik fogdossák v mi?
2016. febr. 23. 14:10
 6/24 omba ***** válasza:
80%

Már mi közöd ehhez?

Leszarod, te magad mondtad.

2016. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem szarm le csak nem értem és szarul esik.Attól még szeretem.
2016. febr. 23. 14:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért akart elmenni a klubba veled, hogy kimozduljatok egy kicsit. Táncolni szeretett volna és közösségben lenni. Az otthoni mozizás is jó program, de nem minden áldott hétvégén, este.

Ha olyan lányra vágysz, aki abszolút nem szeret klubba járni, akkor keress olyat, de aki igényli azt, hogy kimozduljon ilyen helyekre, azt ne akard elnyomni magad mellett.

Nem csoda, ha ezek után nem akar látni.

2016. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

5


Eleve veled akart menni, nem? De ha te nem akarsz, ő miért ne mehetne a barátnőivel? Szerinted engedélyt kérne, ha meg akarna csalni?

Hát elég ostoba vagy.

2016. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
eddig se kellett elnyomnom de mióta együtt vagyunk nem ment el csak midnig mondta, hogy szeretne de aztán annyiban maradt és most ez kicsit fura
2016. febr. 23. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!