Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt héten önző voltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten önző voltam és most nem áll velem szóba. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval kérte, hogy menjek el vele egy klubba de én nem akartam és megkért, hogy akkor a barátnőivel engedjem el én meg nem akartam és írtam, hogy leszarom mit csinál. Keresett utána megakarta beszélni de én nem akartam. Ráírtam utána de azt mondta nem érdeklem már. Megtudtam, hogy tényleg lement és nem csak kamuzott. Nagyon dühös vagyok rá de mégis jó lenne ha meglennénk.
2016. febr. 23. 13:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

Oooké, nem baj, ha nem hiszem el, igaz?



Az én volt pasim is ilyen volt. A végére oda fajultunk, hogy: - hol vagy, otthon? Akkor nyávogjon a macska. Hol vagy, lovagolsz? Nyihogjon a ló. Értem, otthon, add már át a telot az anyukádnak...

Ha rövid a póráz menekül a kutya. Ha ennyire nem bízol benne, nem lesz hosszú a kapcsolatotok. Jobban kéne bízni benne. Ha ennyire nem engeded sehova el fog hagyni. Kell a szabadság az egyéniség megőrzéséhez.

De visszatérve, hogy mit tehetsz?

Sírj tovább, és még legyél te megsértve.


Agyhalál....

2016. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

>A végére oda fajultunk, hogy: - hol vagy, otthon? Akkor nyávogjon a macska. Hol vagy, lovagolsz? Nyihogjon a ló. Értem, otthon, add már át a telot az anyukádnak...


Ez komoly? :D VAgy csak költői túlzás? Hihetetlen, hogy ide lehet fajulni.


Kérdező, bár a #21-es nem éppen udvarias, igaza van. FÜggetlenül bármilyen körülménytől vagy előzménytől, ha ilyen rövid pórázon tartasz valakit, akkor rosszul csinálod és garantáltan megölöd a kapcsolatot.

Nincs helye semmiféle megfontolásnak. Ha ezt csinálod, megérdemled, hogy elhagyjanak.


>hát engem nagyon is zavarna és az is, hogy elment bulizni csak úgy


Ez a baj. Legközelebb akkor kezd párkapcsolatba, ha már ezt képes voltál kinőni, levetkőzni vagy megváltoztatni. Addig semmiképp!

2016. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Költői hasonlat a kutya, kedves ideges kérdező. Mi bánt, igazán? Hogy nem állunk melléd és mondjuk, hogy okos vagy, jól tetted? Máskor rúgd hátba, ha el akar menni valamerre? Most írd le gyorsan, hogy nem bántanál nőt. Ámde, a szabadság lelki zsarolással való korlátozása nagyobb bűn. Csak jelzem.


Jaaa:D Nem, nem túlzok. Tényleg ez volt. Iszonytató volt, a macska még csak, csak nyávog, de mond már egy lónak, hogy most nyihogj kis szívem :D Baromi féltékeny volt. Végül mindenkit eltúrt mellőlem, elhittem, hogy nekem csak ő van. 9 évig tartott a lelki leigázásom. Ennek 5 éve és éppenhogy elhiszem, hogy szerethető vagy éppen elfogadható. Kicsinált. Az a baj, hogy most jön egy pasi, megkérdezi merre jártam, mit csináltam, bennem pedig fellángol a megalázás és az esetek 80%-ában menekülök.

2016. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Miért, te nem nézel meg más csajokat? Dehogynem. Hűséget fogadunk egymásnak, nem vakságot. Táncolni akart, jól érezni magát meg bulizni, és ami fontos, hogy veled.

Nem értem, hogy miért haragszol rá. Semmi szüksége nincs az engedélyedre, nem vagy a felügyelőtisztje, vagy igen?

2016. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!