Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt héten önző voltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten önző voltam és most nem áll velem szóba. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval kérte, hogy menjek el vele egy klubba de én nem akartam és megkért, hogy akkor a barátnőivel engedjem el én meg nem akartam és írtam, hogy leszarom mit csinál. Keresett utána megakarta beszélni de én nem akartam. Ráírtam utána de azt mondta nem érdeklem már. Megtudtam, hogy tényleg lement és nem csak kamuzott. Nagyon dühös vagyok rá de mégis jó lenne ha meglennénk.
2016. febr. 23. 13:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
kicsit fura? Ilyen lehetett a rabszolgatartónak is, amikor halálra dolgoztatott néger neki támadt.
2016. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Magyarul elnyomtad, mert mindig mondta, hogy szeretne menni.

Ès ezt ő is elnyomta magàban.

Veled akart menni... Szerinted azért, hogy idegen pasik fogdossàk? Ez hogyan kivitelezhető? Ês ha szerinted azért ment le, hogy idegen pasik fogdoshassàk, akkor vagy te vagy nagyon korlàtolt és buta, avagy a nőd egy r...c, amiért ennyire nem bìzol benne.

2016. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 omba ***** válasza:
100%

"és írtam, hogy leszarom mit csinál" - én úgy értettem leszarod... ő is.

Szóval két éve szeretne valamit, amit te meggátolsz most meg nem sikerült és durci vagy.

A következő lánnyal kicsit megértőbben, tán.

2016. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#10: Irracionálisan féltékeny vagy. Miért kéne minden lépését ellenőrizned? Miért esik rosszul, hogy akár nélküled is jól érzi magát, másokkal beszélget, ismerkedik vagy táncol? Egy kapcsolatban KELL a külön eltöltött idő is, hogy ne menjetek egymás agyára, ne süppedjetek bele a szürke hétköznapokba.


Igen, menjen le a klubba, még akkor is, ha esetleg más pasik fogdossák olykor. Majd szépen leállítja őket, mert ott vagy neki te, és nem akar megcsalni. Ha annyira nem bízol benne, hogy el akarod tiltani a kimozdulástól, akkor mi értelme a kapcsolatnak? Az pedig, hogy még te vagy dühös, amiért nem engedett a felháborító eltiltásodnak, egyszerűen nevetséges, gyerekes dolog.


Ne legyél ennyire korlátolt! Mozduljatok ki együtt is, de támogasd abban is, hogy nélküled menjen el szórakozni olykor! ÉS ha van rá igényed, te is menj nélküle. Azt pedig, hogy eltiltod bármitől, nagyon sürgősen felejtsd el!

2016. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Ááá, végül csak elment a barátnővel pasikat nézni? Már abban a kérdésben is megmondtuk, hogy ne féltékenykedj. Miért nem mentél vele végül? Mellé ez a leszarom, ez annyira arrogáns válasz. Leszarom, de el ne merj menni! Ez így néz ki.

Hagyd, nem illetek össze szerintem, millió ilyen lesz még. Ha rövid a póráz fuldoklik a kutya. De ezt kitárgyaltuk múltkor, látod? Nem hallgattál ránk.

2016. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? most kérdeztem először...
2016. febr. 26. 10:29
 17/24 anonim ***** válasza:

Oh hogyne :D Pöcre pontosan ugyanazzal a problémával :D Jellemző lenne.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2016. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Ez nagyon nem az....

Szerinted elhívna engem pasikat bámulni? Táncolni akart lemenni egy klubba.

2016. febr. 26. 13:03
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hasonló a helyzet... De te tudod.
2016. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nagyon nem hasonlít... Mi 2 éve vagyunk együtt plusz nagyon nem szűz a barátnőm..

A másik kérdésben a tag azzal sem törődik, hogy a csaja más pasikat nézeget hát engem nagyon is zavarna és az is, hogy elment bulizni csak úgy.

2016. febr. 26. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!