Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A flörtölős típusú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölős típusú pasi egyben megcsalós is? A nőkkel indított dumcsikból indulnak a megcsalások?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismerkedem egy pasival, aki benzinkúton elcsacsog (vihog, viccelget, tehát nem nagyon van jobb szó) az eladó hölggyel egy bulvárlap címlapjáról, pincérnőnek méltatja, hogy ilyen későn még dolgozik, ha új barátnőm keveredik a társaságba, mindig ő az, aki a legintenzívebb érdeklődéssel sztorizgat vele. Mindezt a jelenlétemben. Én ilyenkor várok, mosolygok, nem szólok. Ő pedig olyasmit közvetít, mintha nekem kb. büszkének kellene lennem arra, hogy ő mennyire kedves társasági ember és milyen jó személyiségű párom van. Ő azt mondja, szeret magából figyelmet és pluszt adni, ennyi a válasz. De idegesítő és vajon, ha nem vagyok ott ez tovább megy/tovább mehet? Ha látok "nagydumás" férfit, az mind kicsit olyan is, hogy nem lheet egyedül hagyni egy nővel....

2016. febr. 23. 18:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, a csendes pasid hogyan flörtölt, és hogyan derültek ki a megcsalásai?Hátha tanulunk belőle...


5 ös voltam.

2016. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ő egy extrém introvertált pasi volt (illetve az is most is). Ha visszagondolok, én voltam a marha, mert mielőtt találkoztunk, 2 hónapig leveleztünk szó szerint a semmiről, csak így utólag áll össze a kép.

Ő sosem nyíltan flörtölt (azt is csak írásban!), hanem burkoltan szőtte bele a mondandójába a "lényeget". Nem merte sosem direkt felvállalni, mivel semmilyen téren nem tudott felelősséget vállalni, hogy kikezd egy nővel, ezért a nagyon burkolt szavait mondatait, ha értette vki, akkor a nőtől függött, hogy hogyan tovább a kapcsolat, lesz-e vmi v sem. Már 2 éve együtt voltunk, terhes voltam, úgy ment el egy csajhoz. A csaj nem is tudta, hogy létezem. Volt barátnő is próbálkozott nála még, mikor már 1,5 éve együtt laktunk, annak se szólt, hogy vagyok. A szexrandis társkeresések már "nyíltabbak" voltak. Mivel tele volt furcsasággal és rejtéllyel, igy persze, hogy nem tudtam bízni benne, és persze gépen és telón is mindig találtam valamit. Erre mondják, hogy női megérzés :-)

2016. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy percig se maradnék ilyen megalázó kapcsolatban. Biztos lehetsz benne, hogy nem a hűség mintaszobra, hisz valamit kompenzál ezzel a tulajdonságával. Általában a kigyúrt, autómániás izomagyak ilyenek... Értelmesebbet nem találtál?
2016. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!