Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elhagyott. Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhagyott. Hogy lehet ezt átvészelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom feldolgozni. Félej a magánytól.

2016. febr. 24. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Meddig tartott a párkapcsolat? Kicsit konkrétabban. Amugy baráti segitseg vagy család sokat segíthet átvészelni abhelyzetet. Ha beszélgetésre van szükséged akar énis segíthetek meglepően sok idom van most
2016. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Átvészelni sok mindennel lehet: önfejlesztéssel - főleg, ha félsz a magánytól (egyébként nem tudom, hogy miért), hobbikkal, szórakozással, munkával, mozgással.


Olyan nincs, hogy nem tudod feldolgozni, esetleg NEM AKAROD! A kettő különböző!

Mindent fel lehet dolgozni, ha az ember akarja és tesz is érte.


Sírd ki magad, aztán állj talpra, zárd le a múltat, az élet megy tovább.

Gondolj bele, ha működött volna, akkor nem lett volna vége, így legalább kaptál egy újabb esélyt arra, hogy megtaláld életed szerelmét.

2016. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Velem.
2016. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is kiértékeled magadban az okokat, amiért elhagytak. Ebből tudsz tanulni és legközelebb az új kapcsolatodban már másként tudsz reagálni hasonló problémák esetén. Sportolj, állj talpra saját magadért. A Földön 7 milliárd emberél, biztos akad jobb, aki jobban megbecsül.
2016. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Osztom az elottem levoeket.

Vagy ha tudsu, akkor egyedul, ha nem, aklor keress tarsat hozza.

2016. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, menj bulizni. Végre élheted az életedet!
2016. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor történt? Meddig tartott? Mert ha mondjuk egy házasság volt gyerekkel, akkor más a helyzet mintha csak pár hónap. Nem mintha utóbbi nem tudná nagyon is megviselni az embert.


Először is zárj le vele mindent. Töröld faceről, nincs , rá se nézz, mert hidd el akkor nem lesz jobb. Ha vannak tőle ajándékaid, azokat legalább egy időre tedd el szem elől.

Keress más értelmet az életedben, ez lehet sport, hobbi, munka, bármi. Találkozz többet a barátaiddal, csináljatok programokat. Otthon is próbáld lekötni magad, bár néha egy kiadós sírás is csodákra képes. Aztán egy jó könyv vagy jó film.

Fel a fejjel, az élet nem áll meg!

N

2016. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Idővel lehet átvészelni,az idő a legjobb gyógyír.Addig pedig le kell foglalnod magad,és nem ezen rágódni,nem magadat marcangolni.
2016. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
38 leszek.férfi vagyok.van egy másfél éves fiunk akit rettentően imádok. nem tudom mitévő legyek....egyébként nincs min osztozkodni...
2016. febr. 24. 15:01
 10/14 A kérdező kommentje:
5 éves volt a kapcsolat...
2016. febr. 24. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!