Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapott. Elhagyott. Ki lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit kapott? egy tortát az arcába?
2015. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Sajna ez van. Mintha barátnőmet hallanám... Avval a különbséggel, hogy ő állandóan ebbe a hibába esik.

Neki kb már 500x elmondtam, hogy nem attól fogja egy pasi tisztelni és nőnek tekinteni, ha megismerkedés után pár nappal már MINDENT megtesz neki. Eddig nem hitt nekem. Most már talán benő a feje és taktikát vált.

Ugyanezt tanácsolom neked is. Válts taktikát, nem attól leszel nő a pasi szemében, hogy megkap téged. (főleg ha javában még te is futsz utána)

2015. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Aha tortát.
2015. aug. 4. 09:42
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem hittem hogy ez lesz. A tenyerén hordozott. Olyan jó volt minden..
2015. aug. 4. 09:44
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

"2" reagálva

Csak azt hiszed, hogy bármit is elérsz azzal, ha tudatosan váratod a pasidat. Annyit elérsz a dologgal, hogy nem fekszel le vele hiába....kérdés, hogy ezzel jobban érzed-e Magad....szerintem nem.

Ha túl sokáig váratsz egy pasit, akkor még inkább kockáztatod azt, hogy az első szex után elveszíted, mert magasabb piedesztálra emel, többet küzd érted, és ennek következményeként az első szextől is többet vár. Ésszel kell ezt játszani, és nem mellékesen ismerni kell a pasik lélektanát.....ehhez idő és tapasztalat kell.

37F

2015. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
#5 én férfiként nem értek ezzel egyet.
2015. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

5-ös.. Biztosan .. én nem is azt mondtam, h 6-7 hónapig semmi ne legyen, de azért -tapasztalataim szerint- az se jó, ha 1 hét után már kb annyi minden történik, mint pl 2 hónap után. (legalábbis annak a pasinak aki igazán komoly kapcsolatot akar, bár ez emberét is válogatja nyilván)

Nekem ezekszerint szerencsém volt, mert akikkel voltam, azoknál mind kb 3 hónap után történt meg a dolog, és tartósan voltunk együtt évekig utána is. Ebből volt egy eljegyzés.. és végül a 3. egyén lett a férjem, immáron közel 10 éve.

Ellenben akinél azt látom, hogy "oh, nem kell annyira betartani ezt az idő szabályosdit", ott általában az van, hogy 1 hét után a pasi megkap mindent és olyan szinten lerázza magáról a nőt, hogy még el is hajtja, hogy hagyja már békén. Vagy pl az ilyen szerencsétlen szöveg: "Én a szexből döntöm el, h milyen lesz a kapcsolat, szóval, ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor ez az ára, h most lefekszünk". Vicc.

Nyilván szerencsém volt. Nem is irigylem a mostani 20-on éveseket a párkeresés miatt. Teljesen mások a játékszabályok manapság.

2015. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

"Válts taktikát!"

Régen rossz, ha taktikázás van egy kapcsolatban, vagy ha taktikázásra alapozzuk, értem ez alatt, hogy valamiféle homályos, távlati cél érdekében csinálunk valamit (vagy nem csinálunk), amihez amúgy lenne kedvünk (vagy nem lenne). Nem azt mondom, hogy adott esetben nem lehet célravezető, csak ha ilyen áron kapunk meg valakit, hogy nem önmagunk vagyunk, hanem valami mást mutatunk magunkról, tapasztalatom szerint az a kapcsolat pont annyit is ér. És most ebből a történet szempontjából tök mindegy, hogy lefekszünk valakivel az első héten, bár se testünk, se lelkünk nem kívánja, mert azt hisszük, hogy ezzel meg tudjuk fogni, vagy majd megőrülünk a szexért, de tartogatjuk magunkat hónapokig, mert azt hisszük, hogy ezzel meg tudjuk fogni.

2015. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 menta34 ***** válasza:
92%

"Megkapott."


Ezt de utálom :)

2015. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Wanda, majd ha neked is lesz egy kb 10 éve jól működő házasságod, ahol a férjed csak úgy hazaállít egy szál rózsával, csak mert süt a nap, vagy a szülőszobán 10 órán át fogja a kezed 2x is anélkül, hogy lemenne elszívni egy szál cigit, akkor megérted, hogy a taktika szó alatt nem egy ördögtől való dolgot értünk és nem genyózást a másikkal szemben. :) De ezt így nem tudom elmagyarázni.. majd megérted :)
2015. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!