Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elhagyott. Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhagyott. Hogy lehet ezt átvészelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom feldolgozni. Félej a magánytól.

2016. febr. 24. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Így már más a helyzet... A gyerek miatt nem könnyű. Próbáljatok meg békében maradni, hogy a fiadnak te is ugyanúgy az élete része lehess mint az anyukája. Láttam már több gyereket is, aki így élt, és boldog volt. Szerintem ez az egyik legfontosabb. Nem tudom hogy váltatok el, de ilyenkor legjobb mindent megbeszélni, letisztázni, tényleg hogy ne harag legyen a vége, és esetleg ne láthasd a gyereket, vagyhogy érezze hogy az anyja nem szeret.

Sajnos sokat erre nem tudok mondani, mivel se férjem se gyerekem, de ha ilyen helyzetbe kerülnék nem tiltanám el a gyereket az apjától. Arról ami köztetek történt, ő igazán nem tehet.


Az átvészelés pedig... Amiket eddig is írtak, foglald le magad valamivel... Az hogy szétmentetek biztos okkal történt, valami elmúlt, megszakadt. Majd jön valaki más, nem vagy még idős.

2016. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de túl leszel rajta. Próbáld meg élvezni az életet.
2016. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a gyerekem nélkül? nem lesz itt a nap 24 órájában... :( nehéz lesz...
2016. febr. 26. 13:20
 14/14 A kérdező kommentje:
...cefet érzés egyedül itthon...
2016. febr. 28. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!