Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy járjunk el többet szórakozni?

Figyelt kérdés

20 éves csaj vagyok és pár hónapja vagyunk együtt. A barátom 22 éves.

A gondom az, hogy sohasem akar otthonról eljárni sehova. Olyan otthonülő, magának való ember. Szeretek vele lenni, filmet nézni, dumálni ésatöbbi, de hiányoznak a bulik. Szoktam mindig hívni de sosem akar jönni, nekem meg bűntudatom van, ha nélküle megyek szórakozni, ezért ritkábban járok mostanában.

Hogyan tudnám rávenni hogy jöjjön velem?


2016. febr. 27. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem akar jönni, akkor nem kényszerítheted rá olyasmire, amit nem akar.

Menj el nyugodtan a barátnőiddel és ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt.


De azért egyszer-kétszer a pasid is megemberelhetné magát, hogy elmegy veled szórakozni.


Kompromisszumról szól az egész.

2016. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem igazán hajlik a kompromisszumra. Ez azt jelenti, hogy nem szeret igazán?
2016. febr. 27. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet konkrétan megmondani, csak azt, hogy akkor egy önző egoista ember, aki csak magára gondol és nem veszi figyelembe a másikat.


Ha most egy ilyen bulizós dologból ekkora ügyet csinál, akkor mi lesz később, amikor tényleg komolyabb problémákról kéne dönteni?


Nem biztos, hogy érdemes egy önző emberrel hosszabb jövőt tervezni.

De te érzed, hogy hogyan viszonyul hozzád.

2016. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rá kell venni, nem akar menni.

Ha nem akar menni s te mész, miért lenne lelkifurdalásod?

Ő nem hívott téged helyekre?

Ha még nem is volt veled sehol se, nem tudhatja nem élvezné helyet, ottani veled létet, vagy akármit, Ha ő már hívott, menny s nézd meg neki mi a buli. Valakinek agyhalottoskodás, nekem egy jó beszélgetés, erdőben repülés, embereket analizálni ahogy ő bulizási módszerüket látom >,<

Mindenkinek más. Van esély, össze is tudnátok egyeztetni ezeket.

De ha egyébként is olyanokkal lennél akik nagyon nem érdekli s főleg velük lennél, mert te ottani dolgot szereted, oktalan elvinni egyébként.

Azért én ilyen szempontból szívesen cserélnék vele.....

Én is hasonló vagyok, de imádom ahogy hörcsögöket csinálnak magukból emberek.., már csak nézni is jó. >,<

S szórakozás nem csak ilyen moslék fizetős diszkók ugye. Barátaidnál, ő ismerőseiknél, beszéld meg vele, mit élvezne s alakíts úgy helyzeteket mind kettőknek jó legyen. Te legalább informálod.., nem hogy elhívod... RENDSZERESEN! XD :))

2016. febr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!