Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lehozta az új pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lehozta az új pasiját a baráti körömbe szórakozni. Nagyon idegesít. A barátaim egy része elfogadta, de a többiek engem kérdeztek miért hagyom ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, többet veszekedtünk mint ami normális, és azt mondtam legyen vége,mert ennek így semmi értelme.

Több mint 1 évig voltunk együtt, sokat jártunk bulizni a saját baráti körömmel, nagyon jó társaság, gyakran járunk össze.

Az elmúlt hét végén a törzshelyünkön voltunk, mikor betoppant az Exem az új pasijával és elkezdte bemutatni a társaságnak(főleg a lányoknak), amin nagyon felkaptam a vizet, néhány barát odajött hozzám és kérdezte is, hogy engem ez nem zavar, és miért hagyom hogy ezt csinálja velem. Odamentem hozzájuk és enyhén ingerülten közöltem velük, hogy eltévedtek és semmi keresnivalójuk itt, de nem nagyon hatotta meg őket. Az exem közölte velem, hogy a barátnőivel jött beszélgetni és nem velem.....



2016. febr. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
6%
Manipulatív nők kontra normális hétköznapi nők megint: 1-0.
2016. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
0%
Te kursz (onnan valasztasz pasit magadnak) a barati korodbol? Akkor azt kapod amit erdemelsz.
2016. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%
Bevitted a közösségbe, ő jóban lett pár emberrel, akikkel szemmel láthatólag most is szívesen tartja a kapcsolatot. Különben is, te kezdeményezted a szakítást.
2016. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%
Jaja :D igy jartam anyatokba jol nézett ki vicces de ez az élet, ha egy társaság a voltatok ezt el kell viselned.
2016. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
ha ez nem privat helyen tortenik akkor igazan semmit > oda megy ahova akar >
2016. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
Nincs túl sok jogod kiutasítani a szórakozóhelyről, hiszen az nem a tiéd és ha jóban lett a lányokkal, akik a te baráti körödbe is tartoznak, azzal sem tudsz mit kezdeni. Miért nem lépsz túl rajta és vagytok jóban egymással?
2016. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
80%
Fogd fel, hogy a "te barátaid" már az ő barátai is... És ő már nem a barátnőd.. Minden joga megvan akárhová menni a pasijával és minden joga megvan találkozni a barátaival... Ha ezt nem tudod felfogni, gyerekes vagy...
2016. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Ha valakivel szakítasz, akkor egyben a baráti társaságának is búcsút intesz....ez így lenne normális?!!

A haverjaimat több mint 10 éve ismerem, én mutattam be nekik az exem, mondjuk nem is hozzájuk ment oda, hanem a barátnőjükhöz,párjaikhoz...

Az egyik haver nagyon letolta a párját miért állt szóba velük, de ez sem normális szerintem.

2016. febr. 26. 11:50
 9/55 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a problémám, hogy tartja velük a kapcsolatot, hanem azzal, hogy lehoz egy vadidegen pasit a baráti társaságomba és elkezdi bemutatni. Ez egy olyan baráti társaság amiben a férfiak ismerték egymást korábbról a nők párjukon keresztül kerültek bele a társaságba.
2016. febr. 26. 11:54
 10/55 anonim ***** válasza:
87%

A csajoknak mutatta be nem a te k*rv* nagy haverjaidnak vagy neked. Na már most te azt írtad, hogy a csajok a pasijukon keresztül jutottak be a csapatba DE attól még a lányok is alkothatnak külön baráti kört. Lehet, hogy nem jöttek volna össze ha nincs a ti körötök de összejött és ez van, ahhoz neked az égvilágon semmi közöd nincs és a haverjaidnak sem, hogy itt tiltogassák a párjuknak, hogy szóba álljon valakivel. Ott is hagynám a francba az ilyen debileket...

TE dobtad ki akkor meg miért érdekel, hogy kivel van és mit csinál? A haverjaid is jó fejek, hogy etetik a veszett kutyát.

2016. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!