Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte depressziós vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte depressziós vagyok és azon izgulok mikor hagy el bnöm vagy mit rontok el mikor csal meg mert én annyira szeretem hogy öt akarom és vele akarok lenni csak a külső hatások szét ne válasszanak minket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvileg szeret egy hónapja együttt vagyunk csak nemvolt még annyira komolyabb kapcoslatom és most öt nem akarom elveszteni ettöl félek hogy más pasik lenyúlják elölem mellölem vagy megcsal vagy nemszeret megunt mit tegyek segitséég!! egy 16 éves sokat gondolkodó fiú vagyok és nem birom tovább ezen gondolkodok mindig vki adjon tanácsot!
2008. szept. 20. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz és viselkedj teljesen természetesen! Amilyen valójában vagy! Ne ess át a ló másik oldalára és ne légy betegesen féltékeny mert az teljes csőd..
2008. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem bízol a szerelmében. Nem hiszel neki.

Ha bíznál benne, tudnád, hogy az ember nem cserélgeti a szerelmeit hetente. Nem kiszeretünk meg beszeretünk emberekbe csak úgy ötletszerűen... :))

Ha így parázol akkor nincs is időd élvezni a kapcsolatodat. Ellazulni és ezerrel benne lenni. Ha pedig a helyett, hogy boldog lennél (ami ragadós) folyton görcsölsz, nagyobb az esélye, hogy ráun a dologra. Az életvidám, lendületes, kedves emberek a sikeresebb partnerek.

16 éves vagy. 16 évnyi mesélnivalód van. :) Ebbe nem lehet egyik napról a másikra beleunni. :)) A féltékenykedésbe igen.

2008. szept. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a viselkedéssel könnyen elveszítheted, úgyhogy sürgősen változtass, senki nem szereti az állandó depressziós, betegesen féltékeny pasikat. Nekem is volt ilyen barátom, tudom milyen, ha már másra néztem rá azt hitte meg akarom csalni.

Ha szeret téged, és te normálisan viselkedsz, nem fog elhagyni más pasikért úgyhogy nem érdemes emiatt paráznod. Örülj neki hogy veled van, legyél vidám, kedves, vicces, az általában bejön.

2008. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lazítani és nem ilyeneken gondolkodni,ez nem vezet sehová.Együtt vagytok,szeret téged,te is őt és ez a fő.Rá figyeljél,szeresd őt és bízzál meg benne és magadban is,hogy igenis nagyon nagyon sokáig boldogan együtt tudtok lenni.Amikor nem vagytok együtt,akkor meg próbáld meg magad lekötni valamivel,hogy ne ilyen butaságokon gondolkodjál.
2008. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!