Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora mértékben normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora mértékben normális a párunkat kibeszélni?

Figyelt kérdés
Meddig normális a másikat a háta mögött kibeszélni a munkahelyen a kollégáknak pl.? Panaszkodni róla. Van akinek ez fel sem tűnik, nem találja problémának, csak csinálja. De pl. miket elfogadható még kibeszélni?
2016. febr. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát normális mértékben normális, túl részletes vagy intim dolgokat viszont már nem.

Ennek ellenére én mindent kibeszéltem kb. ahogy az exem is másoknak. Egymással meg nem beszéltünk. :D

2016. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem harmadik félnek egyáltalán nem kell tudnia semmit. esetleg ha komolyabb baj van, akkor egy megbízható ismerőssel meg lehet beszélni a helyzetet. ami szerintem a bunkóság alja az amikor baráti társaságban részletezi valaki, hogy milyen az ágyban a barátnője vagy szeretője. olyankor én szégyellem magam az illető helyett.
2016. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem semennyire. Ha valaki sokat panaszkodik a párjáról, az sosem normális, és akkor keresnie kéne valakit, akivel nem csak a kínlódás meg a bosszankodás megy.
2016. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát képzeld, tök "kellemes" hallgatni a Lehel piacon a vén nyanyákat, ahogy a saját férjüket szapulják fröcsögve... :D Egyébiránt rólam például mindent szétkürtölt durván kiszínezve a második barátnőm, de egyáltalán nem is úgy történt, ahogy eljátszotta az ismerőseinek a hattyú halálát. Szóval nem éppen kellemes visszahallani a magánéletemet (grátisz kipingálva).
2016. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénenként eltér, ki mit tart normálisnak. Van, aki teljesen nyitott ilyen téren, és olyan is aki szerint a kapcsolatuk részletei senki másra nem tartoznak.

A magam részéről soha nem szoktam olyan dolgokat kibeszélni, amik rossz fényt vetnének a másikra, vagy kellemetlenül érezné magát miatta. Problémákkal is általában úgy vagyunk, hogy kettőnkre tartoznak, néha kisebb horderejű dolgokat esetleg 1-2 közelebbi barátommal szoktam megvitatni.

Alapvetően szerintem ezt az embernek a párjával kell tisztázni. Viszont ha valaki minden problémával másokhoz rohan, ahelyett hogy otthon megpróbálná megoldani a dolgokat, na az már biztosan nem okés.

2016. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!